Victoria Beckham świętowała 47. urodziny. Na imprezie Kim Kardashian i inne gwiazdy

2021-04-18 19:22 es
David Beckham i Victoria Beckham
Autor: Joel Ryan/Invision/AP/East News

Victoria Beckham skończyła 47 lat. To oczywiście wymaga przyjęcia! Projektantka świętowała w iście gwiazdorskim towarzystwie. Świętowanie urodzin zaczęło się już w piątek wieczorem, na wielkim otwarciu hotelu The Goodtime w Miami. Jednak właściwa impreza odbyła się na plaży. Victoria Beckham zaprosiła mnóstwo gwiazd. Pojawiła się nawet Kim Kardashian. To jedno z jej pierwszych wyjść od czasu rozwodu!

Trudno w to uwierzyć, ale faktycznie Victoria Beckham świętowała w ten weekend 47 urodziny. Była wokalistka Spice Girls spędza ostatnie kilka miesięcy w Miami, gdzie David Beckham skupia się na pracy z Inter Miami FC. A skoro już są w centrum gwiazdorskiego życia, trzeba było to wykorzystać.

Victoria Beckham zaczęła świętowanie urodzin już w piątek na wielkim otwarciu hotelu The Goodtime w Miami. Później odbyła się rodzinna impreza na plaży. Było też przyjęcie dla znajomych. W iście gwiazdorskim towarzystwie!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Victoria Beckham świętowała 47 urodziny

Gwiazda Spiece Girls urządziła imprezę na plaży w Miami. Oczywiście wszystko zostało zrelacjonowane w social mediach. Tam też Victoria Beckham została zasypana życzeniami od innych gwiazd. Wyrazy uznania przekazali jej m.in. Elton John, Emma Bunton,Eva Longoria czy Kim Kardashian.

Ta ostania pojawiła się także na przyjęciu dla znajomych. To jedno z pierwszych imprezowych wyjść Kim Kardashian od czasu rozwodu.

Posh Spice była widziana w jej klasycznym czarno-białym stroju. Biała koszula na guziki i obcisłe czarne spodnie to prosta elegancja! Natomiast Kim Kardashian postawiła na błyszczącą, złotą sukienkę z dekoltem i rozcięciem.

NAJNOWSZE