Kim Kardashian zmieniła podejście do wychowania dzieci? North z rodzeństwem mogą o TYM zapomnieć

2019-12-12 13:45 AM
Kim Kardashian, North West
Autor: PapCulture / SplashNews.com/East News

Wydawać by się mogło, że dzieci Kim Kardashian będą miały wszystko, czego tylko zapragną. Co prawda mają piękne domy i wszystko co najlepsze, ale nie mogą przesadzać. Gdyby nie Kanye West być może sprawa wyglądałaby inaczej, ale to dzięki raperowi North, Saint, Chicago i Psalm prawdopodobnie nie będą rozpieszczonymi dziećmi gwiazd…

Gdyby nie Kanye West, North West ze swoją mamą Kim Kardashian miałaby dużo większy luz niż z tatą. Raper jednak kategorycznie zabronił malować się North, do czasu aż ta nie będzie nastolatką. Początkowo Kim miała obiekcję, ale w końcu stwierdziła, że podejście męża jest bardzo dobre. To nie koniec, najnowsze źródła donoszą, że dzieci państwa Westów wcale nie są wychowywane w gwiazdorski sposób. Sama Kim wyznała, że chce by jej dzieci wiedziały, że mają lepszy start jednak swoją sławę powinny wykorzystywać do czynienia dobra i pomagania innym ludziom a nie do własnych celów! Nikogo więc nie powinno dziwić, że niektóre zachowania North są już teraz ukrócane.

„Robię co mogę i naprawdę wierzę, że moje dzieci są dobrze przystosowane i wiedzą, że mają lepszy start. Ale powinny być współczujące. Chcę by byli dobrymi ludźmi i to mój najważniejszy cel w życiu”. – mówiła Kim.

KIM KARDASHIAN PROSI SIOSTRY O POMOC W WYCHOWANIU DZIECI

Kim podzieliła się też faktem, że często rozmawia ona o wychowaniu dzieci ze swoją mamą i siostrami, które mają dzieci. Siostry wzajemnie się wspierają i wymieniają pomysłami i metodami wychowawczymi, by najlepiej wychować swoje pociechy.

Myślicie, że Kim i Kanye osiągną swój cel i ich dzieci będą chodzący przykładem na to, że dzieci gwiazd niekoniecznie muszą być rozpieszczone?

NAJNOWSZE