Kim Kardashian zdobywa punkty u miłośników zwierząt. PETA nazwała KROWĘ jej imieniem!

2021-05-12 14:00 AM
Kim Kardashian
Autor: E! Entertainment Network/Ferrari Press/East News

Kim Kardashian zdobywa punkty u miłośników zwierząt! Celebrytka, która uważa na to co je i stawia na zdrowe odżywianie zaplusowała u organizacji działającej na rzecz zwierząt PETA. Ci nie pozostali jej dłużni i w oryginalny sposób jej podziękowali.

Gwiazdy są wielką inspiracją. Wielu fanów bacznie je obserwuje i coraz częściej zagląda im w talerz z nadzieję, że zdradzą one swój sekret jeśli chodzi o żywienie. Dokładnej diety Kim Kardashian nie znamy, ale podejrzewamy, że albo ogranicza spożywanie nabiału albo totalnie wykluczyła go ze swojej diety.

PETA India właśnie podziękowała wszystkim gwiazdom, które nie jedzą nabiału i dzielą się tym ze światem, tym samym zachęcając swoich fanów do tego samego.

By szczególnie im podziękować, organizacja wpadła na nieco szalony i bardzo oryginalny pomysł. Piękna krowa to dla wielu symbol mleka, ale dla PETA to także przypomnienie, że bez nabiału da się żyć.

I tak jedna z krów otrzymała imię Kim a nazwisko Kowdashian. Zniekształcenie nazwiska to nawiązanie do angielskiej nazwy krowy, czyli cow.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

PETA India zakpiła z Kim Kardashian?

Czy to złośliwość ze strony PETA India? Nic z tych rzeczy, według organizacji celebrytka wiele wnosi do życia społecznego i przyczynia się do polepszenia życia krów! Wszystko przez wzgląd na ilość jej followersów.

Na Insta śledzi ją ponad 220 mln osób, a jeszcze niedawno Kim właśnie w social mediach promowała dietę wegańską, dlatego więc PETA India stwierdziła, że krowa Kim to świetny sposób na podziękowanie tej właściwej Kim. 😊

NAJNOWSZE