Kim Kardashian zatrudniła… Alice Marie Johnson! Była więźniarka promuje bieliznę

2019-08-30 13:40 AM
Kim Kardashian z dziećmi
Autor: SplashNews.com/East News

Kim Kardashian nie tylko pomogła wyjść na wolność 64-letniej Alice Marie Johnson, ale także daje jej szansę na nowe życie! Kobieta podbije branżę mody?

Kim Kardashian skupia się obecnie na promowaniu swojej nowej kolekcji bielizny SKIMS, która wcześniej miała nosić nazwę KIMONO. Kardashiance zależy na tym, aby każda kobieta dobrze czuła się w bieliźnie przez nią zaprojektowaną, stąd pomysł na zatrudnienie modelek o różnych figurach. Oprócz takiego podejścia Kim czymś jeszcze zaskoczyła fanów.

Pamiętacie głośną sprawę więźniarki Alice Marie Johnson, która wyszła z więzienia dzięki Kim Kardashian? To właśnie ona została jedną z modelek, które promują kolekcję celebrytki! 64-letnia Johnson w więzieniu spędziła ponad 20 lat za przestępstwa narkotykowe. Następnie dzięki interwencji Kardashianki została ona ułaskawiona przez Donalda Trumpa. Teraz ma szansę na zupełnie nowe życie… w roli modelki!

ALICE MARIE JOHNSON OPOWIADA O SWOJEJ HISTORII

Alice Marie występuje w klipie na którym ubrana jest w czarne body. W promocyjnym materiale opowiada o swojej historii:

„Kim zobaczyła moje wideo. Usłyszała moją historię. To takie niesprawiedliwe… Nawet nie wiedziałam kim jest Kim Kardashian. Poszła na wojnę dla mnie, aby walczyć o moją wolność. Dlatego nazywam ją aniołem. Zostałam uwolniona, a teraz każda chwila jest dla mnie cenna. Chcę oddychać wolnością, która jest dla mnie cenna”.

Jak Wam się podoba była więźniarka w roli modelki?

Zobacz też: 

NAJNOWSZE