Kim Kardashian wydała majątek na doczepiane włosy! Cenę zdradził stylista fryzur

2021-09-23 10:51 AM
Kim Kardashian
Autor: EDUARDO MUNOZ ALVAREZ/AFP/East News

Kim Kardashian uwielbia szokujące i drogie stylizacje. Na tegorocznej MET Gali udało jej się zwrócić na siebie uwagę wszystkich. Kim przyszła zamaskowana od stóp do głów. Ale uwagę zwrócił jeszcze jeden szczegół. Doczepiane włosy celebrytki kosztowały majątek!

Gdy w grę wchodzi wizerunek, Kim Kardashian nie wie co to oszczędność. Od MET Gali minął ponad tydzień, a mimo to wciąż jest głośno o wydarzeniu. Najbardziej uwagę skupiła na sobie Kim Kardashian i to ona wciąż jest na ustach wielu osób. Wszystko za sprawą jej zamaskowanego ubrania.

Poznaliśmy już więcej szczegółów na temat jej stylizacji, teraz czas wziąć pod lupę jeden z dodatków. Kim miała na sobie również bardzo długie doczepiane włosy. I to one zwróciły uwagę internautów, którzy koniecznie chcieli znać więcej szczegółów.

Na swoim instagramowym profilu jeden z internautów zapytał znanego stylistę fryzur Chrisa Appletona, który odpowiedzialny był za przygotowanie celebrytki na galę o cenę doczepek. Ten bez owijania w bawełnę zdradził, że koszt to 10 tysięcy dolarów, w przeliczeniu na złotówki to ponad 39 tysięcy, za same włosy, a jeszcze trzeba doliczyć pracę stylisty, która nie należy do tanich.

Spodziewaliście się, że ten dodatek aż tyle kosztował?

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!

Zobacz też: 

NAJNOWSZE