Kim Kardashian wspomina ciążę: „Lekarze powiedzieli, że poroniłam”

2020-02-13 12:06 AM
Kim Kardashian
Autor: Invision/Invision/East News

Kim Kardashian to mama czwórki dzieci. Dwoje z nich urodziła sama, a do kolejnej dwójki wynajęła surogatkę. Kim już z pierwszym dzieckiem czyli North miała poważne problemy podczas ciąży. Nic więc dziwnego, że później nie zdecydowała się na ciążę.

I choć mąż Kim Kardashian, Kanye West od pewnego czasu nalega by zdecydowała się ona na jeszcze jedno dziecko, to wizja posiadania piątego potomka przeraża Kim, nawet jeśli ponownie wynajęliby surogatkę. Nic dziwnego, celebrytka podczas ciąży z North przeżyła prawdziwy koszmar. Teraz, gdy raper przy każdej możliwej okazji mówi jak bardzo chciałby mieć jeszcze jedno dziecka, ta z kolei opowiada o swoich cierpieniach! Kim Kardashian miała dowiedzieć się, że podczas ciąży z pierwszym dzieckiem poroniła!

„Myślałam, że poroniłam, ponieważ bardzo mocno krwawiłam i cierpiałam. To było w Miami. To był poranek Święta Dziękczynienia, mój lekarz powiedział: zrobimy to rano w Święto Dziękczynienia, więc nikt cię nie zobaczy. Tak się martwiłam, że ludzie się dowiedzą, że poroniłam podczas pierwszej ciąży. Byłam tak bardzo zdenerwowana. Nie było słychać bicia serca, lekarz powiedział: Och, poroniłaś”. – wspominała Kim.

Na szczęście następnego dnia, podczas badania lekarz oznajmił Kardashiance, że znalazł bicie serca i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Kim urodziła North 15 czerwca 2013 roku oraz Sainta 5 grudnia 2015 roku. Chicago i Psalm przyszli na świat dzięki surogatką.

NAJNOWSZE