Kim Kardashian w prześwitującej bluzce bez stanika! Wszystko jej widać! [ZDJĘCIA]

2019-09-12 17:30 nk
Kim Kardashian
Autor: New Media Images / SplashNews.com/East News

Kim Kardashian lubi kusić! Celebrytka udowodniła to po raz kolejny podczas wizyty w Nowym Jorku, gdzie była gościem talk show Jimmy'ego Fallona, po czym wybrała się z przyjaciółmi na kolację. A to wszystko w mega wyzywającej bluzce, spod której jej piersi było widać właściwie w całej okazałości! Zobaczcie zdjęcia!

Kim Kardashian była gościem słynnego amerykańskiego talk show, The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. W programie zdradziła między innymi swoje ostatnie wyszukiwanie w Google, które okazało się być dość mocno kompromitujące...

Do programu telewizyjnego Kim ubrała się - nazwijmy to - spektakularnie. Stylizacja najwyraźniej bardzo jej się spodobała, bo wbrew niepisanym zasadom celebryctwa gwiazda nie przebrała się na kolejne wyjście publiczne - tym razem na kolację z Jonathanem Chebanem i innymi przyjaciółmi - tylko pokazała się później paparazzim w tych samych ciuchach!

Kim Kardashian bez stanika

Kim Kardashian paradowała po Nowym Jorku w skórzanch spodniach i zupełnie prześwitującej cekinowej bluzce, która była nie tylko bardzo skąpo skrojonym kawałkiem materiału, ale do tego całkowicie prześwitywała!

Oczywiście nie mogło być mowy o tym, by pod taki kawałek szmatki zmieścił się jakikolwiek stanik! Kim pokazała więc fotoreporterom i przypadkowym przechodniom swoje piersi w całej okazałości! Ale nie takie rzeczy już przecież widzieliśmy, jeśli chodzi o ciało tej pani... ;)

Kim Kardashian. Posłuchaj jak powstały sekstaśmy z udziałem celebrytki. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE