Kim Kardashian W CIĄŻY: Wiemy, KTÓRY TO MIESIĄC! Sprawdźcie!

2015-06-30 10:19
Kim Kardashian w ciąży
Autor: east news Kim Kardashian w ciąży

Kim Kardashian w ciąży zdradza wiele, ale unikała informacji, który to miesiąc! W końcu odważyła się przyznać ;)

Kim Kardashian w ciąży zdradza wiele, ale unikała informacji, który to miesiąc! W końcu odważyła się przyznać ;) Kim Kardashian wrzuciła na Instagram nowe zdjęcia i napisała, w którym miesiącu ciąży jest!

Kim Kardashian W CIĄŻY pokazała SUTKI! Jej olbrzymie piersi pokazały się w całej okazałości! ZDJĘCIA

Kim Kardashian w ciąży chętnie udziela wywiadów, w których opowiada, jak się czuje w błogosławionym stanie. Dodatkowo zapewnia, że w ciąży nie zrezygnuje z seksownych kreacji, czego najlepszym dowodem może być jej ostatnia odsłona, ukazująca piersi w całej okazałości :)

Dodatkowo Kim Kardashian ostatnio przyznała, że już przytyła 7 kilogramów, a wszystko szczęśliwie poszło w cycki. Nie wiedzieliśmy, jak odnieść się do tych newsów - nie mieliśmy informacji, który to tydzień ciąży. Kim Kardashian w końcu zdradziła to światu!

Kim Kardashian w ciąży jest już 4 miesiące! Nie wiemy, czy to początek 4 miesiąca ciąży, czy końcówka - Kim Kardashian aż tak szczegółowa nie była. Jedno jest pewne - 7 kilogramów na plusie w 4 miesiącu ciąży to już dość sporo. Kim - żebyś nie przesadziła z przybieraniem na wadze! ;)

Kim Kardashian wraca do szkoły?! Nie chce być dłużej uważana za "cycatego głupka"!​

4 months ??? Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE