Kim Kardashian rusza z kolekcją ciążową. Znana aktorka ostro ją krytykuje! Słusznie?

2020-09-14 15:00 AM
Kim Kardashian
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

Kim Kardashian za pomocą Instagrama ogłosiła, że jej marka SKIMS doczeka się nowej, ciążowej kolekcji. Ubrania jeszcze nie zostały wpuszczone na rynek, a już pojawiła się krytyka w kierunku celebrytki. O co chodzi? Przeczytacie na Hotplota.pl.

Kim Kardashian będzie miała teraz znacznie więcej czasu. Wszystko przez to, że ich rodzinne reality show po 14 latach zakończyło swoją karierę. Przed nami jeszcze jeden sezon i na zawsze widzowie pożegnają się z podpatrywaniem życia słynnej rodziny. Kim Kardashian z resztą podobnie jak pozostali członkowie klanu Kardashian/Jenner będzie miała dużo czasu, który z pewnością spożytkuje na rozkręcanie swojej marki SKIMS. Już teraz Kardashianka zapowiedziała, że niedługo pojawi się ciążowa kolekcja ubrań. Sądząc po fotce, która jest zapowiedzią nowej kolekcji, znaleźć będzie tam można legginsy oraz bluzki.

Co ciekawe, jeszcze kolekcja Kim Kardashian nie trafiła do sprzedaży a już pojawiły się głosy krytyki. Jeden z nich od znanej aktorki Jameeli Jamel, która podobnie jak niektórzy internauci zarzuciła Kim, że chce przy pomocy ciążowych ubrań wyszczuplić kobiety.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dużo dziś się mówi na temat bielizny modelującej dla kobiet w ciąży. Byłoby fajnie, gdyby ciężarnym kobietom pozwolono po prostu zajść w ciążę i urosnąć. Cieszyć się cudem, które jest w ich ciele i nie martwić się o wstyd, że ich ciało się zmienia z tego niesamowitego powodu. Nie musisz ukrywać swojego kształtu. Jeśli kiedykolwiek będę miała dziecko, z zadowoleniem przyjmę rozstępy, nowe krągłości i jestem pewna, że pozwolę ciału samemu dojść do siebie.

 – brzmiał fragment postu aktorki.

 KIM KARDASHIAN ODNIOSŁA SIĘ DO SŁÓW JAMEELI JAMIL? MOCNE SŁOWA

Oczywiście trzeba podkreślić, że Jameela nie napisała wprost, że odnosi się do Kim Kardashian, jednak jej post pojawił się kilka godzin po poście Kim. Przypadek?

Po tych słowach, na Twitterze natychmiast do tego odniosła się Kim. Ta również nie pisała wprost komu odpowiada, ale łatwo wywnioskować, że odnosiła się do Jameeli.

Dla każdego, kto ma problem z odzieżą ciążową i jeśli nigdy przedtem nie byłaś w ciąży to możesz nie wiedzieć, jak to jest dźwigać ten ciężar, tak jak to robiłam razem z milionem innych kobiet. Linia @skims dla kobiet w ciąży nie ma na celu wyszczuplenia ciała, ale podtrzymania. Część brzuszna nie wyszczupla brzucha, jest w rzeczywistości przeźroczysta i ma cieńszą warstwę materiału w porównaniu z resztą odzieży. Pomaga z niewygodnym ciężarem, który wpływa na dolną część pleców, a ucisk w legginsach pomaga złagodzić ból spowodowany obrzękiem.

 – tłumaczyła Kim. Jednocześnie dodała, że jej ubrania mogą też być noszone po porodzie, aby zapewnić komfort i wsparcie zwłaszcza u kobiet, które przeszły cesarskie cięcie.

Nie będziemy stawać po niczyjej stronie, ale zaznaczmy, że Kim Kardashian jest mamą czwórki dzieci, z czego sama urodziła dwójkę z nich. Macierzyństwo wciąż jest jeszcze przed Jameelą. Myślicie, że aktorka ma rację?

NAJNOWSZE