Kim Kardashian pozuje na siłowni. To strój sportowy czy bikini?

2021-05-07 13:00 AM
Kim Kardashian
Autor: NBC/The Tonight Show Starring Ji/Ferrari Press/East News

Kim Kardashian aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Doskonale wie, że stały kontakt z fanami to przepis na sukces. Kardashianka nie tylko dba o relacje z internautami, ale także co jakiś czas ich szokuje. Fotka w skąpym stroju to dla niej żaden problem. Jej ostatnie zdjęcie z siłowni robi wrażenie. Pytanie tylko, czy na sobie ma strój sportowy czy kąpielowy?

Rodzina Kardashian/Jenner doskonale wie, co zrobić, by skupić na sobie uwagę fanów. Siostry nie stronią od skandali i potrafią niesprzyjające warunki obrócić tak, by korzystnie na tym wyjść. Hejterów się nie boją, tylko odważnie kroczą do przodu. Dzięki pewności siebie zyskały mnóstwo wielbicieli na całym świecie, którzy na bieżąco śledzą, co u nich słychać.

Social media są świetną metodą dla gwiazd na pozostawanie w dobrym kontakcie ze swoimi fanami. Instagram jest bardzo często wykorzystywany przez siostry Kardashian/Jenner. Nie brakuje tam odważnych fotek, a także rozkmin na temat, czy w ruch poszedł Photoshop.

Tak czy inaczej, każda opublikowana przez Kardashianki fotka jest nie tylko analizowana przez fanów i ekspertów, ale także daje im sławę.

Teraz na językach jest zdjęcie Kim Kardashian. Na Insta pojawiła się fotka celebrytki, na której pozuje podczas ćwiczeń na siłowni. Niby nic takiego, bo przecież siłownia to dość popularna aktywność fizyczna, nie tylko u gwiazd. Internauci jednak zwracają uwagę na strój celebrytki. Mocno wycięte czarne ubranie bardziej przypomina bikini niż strój sportowy.

Nie wiadomo czy Kim pomyliła strój sportowy z kąpielowym, czy po prostu dorwała limitowaną edycję stroju na siłownię. Tak czy, inaczej wyszło niezwykle oryginalnie. I choć niektórzy fani mieli wątpliwości, czy taki strój nadaje się na siłownię to znalazło się mnóstwo internautów dla których skąpy strój Kim był mega sexy!

Niezależnie od opinii, jedno jest pewne, Kim wie jak zwrócić na siebie uwagę!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE