Kim Kardashian pokazała choinkę! W tym roku jest BARDZO SKROMNIE!

2021-12-06 7:00 RD
Kim Kardashain przy choince
Autor: Instagram / Kim Kardashian Kim Kardashain przy choince

Kim Kardashian bardzo lubi święta. Celebrytka w mediach społecznościowych pokazała już swoją choinkę. W tym roku ewidentnie postawiła na minimalizm. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Kim Kardashian jest jedną z najpopularniejszych postaci na świecie. Używamy słowa ‘postaci’, bo to chyba najbardziej adekwatne słowo. Trochę modelka, trochę osobowość telewizyjna, trochę influencerka tylko na Instagramie ma blisko 270 MILIONÓW obserwujących. Wyobrażacie to sobie? Z pewnością ani jeden lajk nie jest kupiony… ;)

Tak czy inaczej Kim Kardashian w ubiegłych latach bardzo chętnie pokazywała swój świątecznie udekorowany dom. W tym roku chwalenie się dekoracjami rozłożyła na raty. 

Viki Gabor ocenia szanse Sary James [TYLKO U NAS]

Na pierwszy rzut poszła choinka, przy której Kim zapozowała. Widać, że drzewko jest sporych rozmiarów. Na próżno jednak szukać setek ozdób. Choinka Kim Kardashian jest spryskana ogromną ilością sztucznego śniegu. Jest w niej również sporo światełek… i to wszystko! Fani są w szoku, że tym razem celebrytka postawiła na minimalizm. Jednocześnie czekają na kolejne świąteczne zdjęcia Kim.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Odchodzę z programu MasterChef Junior! To była cudowna przygoda, ale teraz muszę się skupić na mojej nowej restauracji. Kim jestem?
NAJNOWSZE