Kim Kardashian pofarbowała włosy na czerwono! Ognista?

2020-06-30 8:50 KP
Kim Kardashian
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

Kim Kardashian zaskoczyła swoich fanów najnowszą wiadomością - zgodnie z wszelkimi wyliczeniami, właśnie została miliarderką. A wobec tego, że status Kylie Jenner jako miliarderki został ostatnio podważony, wiele wskazuje na to, że Kim ma powody do triumfu jako pierwsza z sióstr Kardashian-Jenner z tym osiągnięciem na koncie. Kim jest więc w świetnej kondycji, co podkreśliła wizytą u fryzjera!

Przez kilka ostatnich lat wydawało się, że najlepszy czas dla kariery Kim Kardashian już minął. Celebrytka znacznie traciła na popularności na rzecz młodszych Kylie i Kendall Jenner, które znacznie swobodniej niż ona poruszają się w social mediach i są dla młodych fanów zwyczajnie bardziej "na czasie". Gdy Kylie Jenner wyprzedziła Kim pod względem liczby obserwujących osób na Twitterze i w ubiegłym roku została ogłoszona miliarderką, można było odnieść wrażenie, że Kim Kardashian już nie wróci na szczyt.

Tymczasem zgodnie z najnowszymi doniesieniami Kim Kardashian ma poważne powody do świętowania. Jak już informowaliśmy na Hotplota.pl, po sprzedaniu części udziałów KKW Beauty firmie Coty celebrytka została miliarderką! I wygląda na to, że w przeciwieństwie do statusu Kylie Jenner, w jej przypadku nie ma żadnych wątpliwości.

>> Kylie Jenner trafi do WIĘZIENIA? Jeśli fałszowała zeznania podatkowe, ma poważne kłopoty!

Kim Kardashian pofarbowała włosy

Swój wielki sukces Kim Kardashian uczciła prawdziwie ognistą metamorfozą. Celebrytka zaprezentowała na Insta Story swój nowy kolor włosów - tym razem postawiła na głęboką czerwień!

Kim Kardashian pofarbowała włosy
Autor: Instagram/ Kim Kardashian
Kim Kardashian pofarbowała włosy
Autor: Instagram/ Kim Kardashian

Jak Wam się podoba?

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE