Kim Kardashian płacze, bo nie zmieściła się w sukienkę Versace! Zobacz zdjęcie!

2019-11-22 17:49 nk
Kim Kardashian
Autor: Instagram.com/kimkardashian

Czasem jest tak, że Twój największy walor pewnego dnia obraca się przeciwko Tobie... Kim Kardashian pożaliła się fanom na Instagramie, że nie wcisnęła się w piękną kreację marki Vesace, którą chciała założyć na oficjalne wyjście. Nie pomogła nawet stworzona przez celebrytkę bielizna wyszczuplająca SKIMS?! Tak to jest, jak się niespodziewanie przytyło kilka kilogramów!

Kim Kardashian wyjawiła na początku listopada 2019, że w ciągu ostatniego roku przytyła aż osiem kilogramów. Celebrytka wzięła się do pracy razem z trenerką personalną, która ma pomóc jej zgubić różnicę do 40. urodzin, czyli do 21 października 2020.

Wygląda na to, że na razie treningi fitness nie przynoszą spektakularnych wyników. Kimmy najwyraźniej stawia nie na szybkie schudnięcie, a zdrową, systematyczną utratę wagi. Ma to oczywiście swoje plusy, takie jak mniejsze ryzyko doświadczenia efektu jojo, ale ma też minusy...

Kim Kardashian nie wcisnęła się w kieckę!

Kim Kardashian pożaliła się fanom, że przed jednym z wielkich wyjść nie wcisnęła się w piękną kreację, jaką miała przygotowaną! Celebrytka opublikowała swoje zdjęcie z fitting roomu.

Jaka świetna byłaby ta suknia Versace, gdyby pasowała

- napisała Kim Kardashian i dołączyła emotikonkę z zapłakaną buźką.

Cóż, są sytuacje, w których nawet bielizna obciskająca nie pomaga... Pora iść w ślady młodszej siostry i sprzedać SKIMS?!

NAJNOWSZE