Kim Kardashian dumna z Kylie Jenner. „Tę decyzję podjęła rok temu”

2019-11-22 13:01 AM
Kim Kardashian w Armenii
Autor: Asatur Yesayants/SPUTNIK Russia/East News

Media żyją ostatnio sprzedażą większości udziałów przez Kylie Jenner w swoich firmach. Większość internautów nie mogła uwierzyć w decyzję celebrytki. Była ona jednak bardzo długo planowana. O wszystkim opowiedziała Kim Kardashian, która pochwaliła przyrodnią siostrę.

Niedawno świat obiegła informacja, że Kylie Jenner postanowiła sprzedać większość swoich udziałów kosmetycznemu gigantowi Coty, który jeszcze bardziej wypromuje Kylie Cosmetics i Kylie Skin. Coty jest właścicielem około 77 marek w tym Rimmel, Burberry czy Max Factor. Kim Kardashian twierdzi, że to najlepszy krok, jaki mogła zrobić celebrytka.

>> Kylie Jenner sprzedaje Kylie Cosmetics za fortunę! Siostry już nigdy jej nie dogonią?

„Jestem z niej taka dumna. Pomyśleć, że wcześniej jak to budowała to był bardzo niepewny biznes. Powoli znajdowała swoją pewność siebie. Potem to wykorzystała i zastanawiała się, jak stworzyć niesamowity produkt. Robi to co uwielbia. To jest inspirujące i niesamowite. Jestem z niej dumna. Wiele firm chciało kupić jej markę, dlatego nie sprzedała całości udziałów. To była decyzja, którą podjęła około roku temu, więc chciała tego”. – mówiła Kim Kardashian.

Spodziewaliście się, że tak długo celebrytka się z tym pomysłem mierzyła? Może kiedyś Stormi przejmie majątek mamy?

NAJNOWSZE