Kim Kardashian i Pete Davidson są sobie coraz bliżsi. Plotki o AIDS nie zadziałały!

2022-01-30 11:05 AM

Pojawiły się plotki, że Kanye West oczernia Pete Davidsona, rozsiewając plotki, że komik ma AIDS! Raper jednak mocno się przeliczył, bo jego słowa zostały zignorowane, a związek celebrytki i komika kwitnie!

Relacja między Kanye Westem a Kim Kardashian robi się coraz bardziej napięta. Oboje rozkręcają związki, ale tylko Kanye West najwyraźniej nie może przeboleć rozpadu małżeństwo.

I choć on również jest w nowym związku i bryluje na salonach w towarzystwie aktorki Julii Fox, to jak podają media, na każdym możliwym kroku wbija szpilę komikowi, z którym spotyka się jego żona.

Ostatnia plotka, jaką raper rzekomo miał rozsiać na temat Davidsona to jego choroba, czyli AIDS. Podobno raper wzbudzający ostatnio wiele kontrowersji mówił najbliższym osobom, że Pete cierpi właśnie na tą chorobę.

Nie wiadomo, skąd takie zachowanie ze strony Westa, ale jeśli chciał rozbić związek żony i Pete to raczej słaba forma. Media podają, że po plotce relacja Kim i komika stała się jeszcze poważniejsza!

Page Six informuje, że mimo niepochlebnych plotek na temat komika, para jeszcze bardziej zbliżyła się do siebie.

Kim naprawdę chce, aby Kanye był pogodzony z końcem ich małżeństwa i znalazł szczęście, czy to z Julią, czy z kimś innym, aby mogli skupić się na wychowywaniu dzieci w bardziej pozytywny sposób.

Martwi się, jak wszystkie te rzeczy, które rozgrywają się publicznie po stronie Kanye, wpłyną na ich dzieci w przyszłości i uważa, że ​​wszelkie problemy należy rozwiązywać prywatnie.

Źródło dodało też, że w rzeczywistości plotki, które miały rozdzielić Kim i Pete zbliżyły ich jeszcze bardziej.

WOŚP - ESKA licytacja G20
Sonda
Czy ten związek ma przyszłość?
NAJNOWSZE