Kim Kardashian i Pete Davidson? Kardashianki im kibicują!

2021-11-08 23:00

Kim Kardashian i Pete Davidson to nie najbardziej oczywista para w show-biznesie. Ale może jednak w tym szaleństwie jest metoda?! Matka czwórki dzieci i młodszy o 14 lat komik? Zagraniczne media donoszą, że Kardashianki zachęcają celebrytkę, by dała szansę tej relacji!

Jeszcze kilka tygodni temu Kim Kardashian i Pete Davidson żyli w dwóch osobnych światach. Faktycznie, oboje pracują w show-biznesie, jednak są z zupełnie innych jego sektorów. Wszystko zmienił występ Kim Kardashian w SNL. Tam przed kamerami pocałowała Pete Davidsona! Oczywiście było to w ramach skeczu, ale najwyraźniej coś tam zaiskrzyło...

Od tamtej pory Kim Kardashian i Pete Davidson byli już na kilku randkach! A co na to szaleństwo mówi rodzina celebrytki?

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Kardashianki kibicują związkowi Kim Kardashian i Pete Davidsona

Na pierwszy rzut oka nie ma tu mowy o materiale na stabilny związek. Kim Kardashian jest w trakcie głośnego rozwodu z Kanye Westem, z którym ma czwórkę dzieci. Pete Davidson to komik młodszy od niej o 14 lat, z ciekawą historią randkowania. Być może chcą się tylko razem zabawić? Z drugiej strony, w show-biznesie jest sporo par, ktore mimo różnicy wieku świetnie się dogadują.

Bez względu na to, jakie Kim Kardashian i Pete Davidson mają plany, rodzina celerbrytki im kibicuje.

Zdradza informator Weekly.

I choć bliscy Kim Kardashian zachęcają ją, by szła naprzód w tej relacji, radzę też ostrożność...

Kim Kardashian i Pete Davidson to związek z przyszłością?

Jedną z pierwszych rzeczy, jakie zrobiła Kim, było zasięgnięcie porady rodziny i przyjaciół, a oni wszyscy zachęcili ją, by to zrobiła. Od jakiegoś czasu jest bardzo oczywiste, że brakuje jej odrobiny zabawy i śmiechu w swoim życiu, a Pete oczywiście oferuje tego pod dostatkiem. To takie odświeżające dla Kim, że spotyka się z kimś, kto jest prawie całkowitym przeciwieństwem jej poprzednich związków.

Ludzie cieszą się z Kim, ale jednocześnie namawiają ją, aby nie dała się ponieść emocjom ani nie wyprzedzała siebie. Pete ma reputację łamacza serc nie bez powodu i chociaż jego intencje mogą być honorowe, istnieje lekka obawa, że ​​Kim może narazić się na trudną sytuację.

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?

Z kim wcześniej spotykał się Pete Davidson?