Pete Davidson świętował urodziny z Kim Kardashian w domu Kris Jenner

2021-11-18 23:02

Choć nikt w to nie wierzył, Kim Kardashian i Pete Davidson wciąż się spotykają. I to wygląda na to, że ich relacja weszła na wyższy poziom. Komik świętował 28 urodziny w towarzystwie starszej o 14 lat gwiazdy w domu... Kris Jenner!

Okej... czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Gdybyście miesiąc temu powiedzieli nam, że Pete Davidson będzie świętował urodziny z Kim Kardashian w dopasowanych piżamach w domu Kris Jenner, nie uwierzylibyśmy. Ale to się dzieje!

Od czasu występu Kim Kardashian w SNL, sprawy przybrały szalone tempo. Pete Davidson pocałował gwiazdę w jednym ze skeczów. Najwyraźniej zrobił to bardzo dobrze...

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Pete Davidson i Kim Kardashian w pasujących piżamach

Kanye West, który w niedawnym wywiadzie wciąż nazywał Kim Kardashian żoną, musi być nieźle zdziwiony. Zresztą jak my wszyscy... Do sieci trafiły właśnie zdjęcia, na których Pete Davidson świętuje 28 urodziny w gronie najbliższych. Z KIM KARDASHIAN! Oboje mają dopasowane piżamy SKIMS.

Żeby było zabawniej, impreza odbywała się w domu Kris Jenner w Palm Springs. Pete Davidson pozował z nią, Kim Kardashian oraz raperem Flavor Flav.

Czy już oficjalnie zastąpił Kanye Westa w rodzinie Kardashian Jenner? Co tam robił Flavor Flav? I czy Kim Kardashian faktycznie poważnie traktuje relację z 14-lat młodszym facetem? Nie wiemy, ale bardzo jesteśmy ciekawi!

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?

Nie tylko Kim Kardashian i Pete Davidson! Oto znane pary z dużą różnicą wieku