Kim Kardashian i Pete Davidson spędzili razem KOLEJNĄ NOC! Wyszedł z jej hotelu

2021-12-21 22:00

Kim Kardashian i Pete Davidson to nowa, najgorętsza para w show-biznesie. Choć oficjalnie nie potwierdzają swojego związku, dowody są coraz solidniejsze. Paparazzi uchwycili, jak Pete Davidson opuszczał hotel Kim Kardashian. Wyszedł późno w nocy!

Wygląda na to, że Kim Kardashian i Pete Davidson nieźle się bawią ostatnimi czasy. Ich relacja wzbudza ogromne zainteresowanie mediów! Choć oficjalnie nie potwierdzili, że są razem, wciąż podkręcają te doniesienia. Coraz częściej możemy zobaczyć ich razem...

Część fanów już od tygodni trzyma za nich kciuki i nie ma wątpliwości, że Kim Kardashian i Pete Davidson to nowa para w show-biznesie. Nie brakuje też jednak sceptyków, którzy twierdzą, że cały ten ich związek to medialna ustawka.

To, co jest pewne, to Pete Davidson wychodzący w nocy z hotelu Kim Kardashian!

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Kim Kardashian i Pete Davidson spędzili razem noc?

To pytanie, które budzi emocje! Kim Kardashian i Pete Davidson coraz częściej pokazują się ostatnio razem. Teraz paparazzi uchwycili, jak komik wychodził z hotelu Four Seasons w Tribeca. Tego samego, w którym zatrzymała się Kim Kardashian!

Pete wyglądał, jakby był w siódmym niebie! Widziano go, jak wychodził z luksusowego hotelu w towarzystwie ochrony. Odebrał telefon z papierosem w dłoni, wyszczerzył zęby do fotografów i skrył się w czekającym na niego SUV-ie.

Pete Davidson miał na sobie czarne joggery i zieloną koszulkę z przytulnie wyglądającym polarem. Uwagę zwracają dodatki - jaskrawoczerwony lakier do paznokci i krzykliwy Rolex.

Myślicie, że to drobny prezent od Kim przed pierwszymi, wspólnymi świętami?

Kim Kardashian i Pete Davidson byli razem w kinie kilka dni temu: