Kim Kardashian odwoła rozwód? Kanye West nie może zrezygnować z jednej rzeczy

2021-03-05 15:00 AM
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: MPNC/Backgrid/East News

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się! O tym od pewnego czasu nie przestają informować zagraniczne serwisy. Doniesienia na ten temat pojawiają się od kilku miesięcy, jednak dopiero pod koniec lutego tabloidy przekazały informacje, że Kim złożyła pozew o rozwód!

Podczas gdy Kanye West realizował swoje ambitne polityczne plany i przygotowywał kampanie prezydencką, by objąć urząd Prezydenta Stanów Zjednoczonych jesienią 2020 roku, media jednocześnie informowały o kryzysie w jego małżeństwie z Kim Kardashian. Według zagranicznych tabloidów, Kanye latem ubiegłego roku miał zaszyć się na ranczo w Wyoming i izolować się od rodziny. Wszystko spadło na głowę Kim. Czarę goryczy jednak miały przelać jego słowa o aborcji.  

Celebrytka mimo prób ratowania małżeństwa powiedziała dość i złożyła pozew o rozwód. Teraz zagraniczne serwisy informują, że być może raper w końcu zrozumiał powagę sytuacji. Bo o ile Kim już dawno zdjęła obrączkę to Kanye nadal ją nosi. Czyżby liczył na happy end?

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Kim Kardashian i Kanye West dojdą do porozumienia? Raper liczy na happy end

Według niedawnych doniesień tabloidów zza oceanu, Kanye tuż po tym jak Kim złożyła pozew o rozwód miał być bardzo przybity całą sytuacją. Podobno najnowsze zdjęcia na których jest raper pokazują, że wciąż nosi na palcu obrączkę…

Być może nie traci nadziei na pojednanie się z żoną, pytanie tylko czy Kim doceni ten gest?

Swoją drogą świat show biznesu zna już przypadki odwołania rozwodu, jakiś czas temu zdanie zmieniła Cardi B, która postanowiła rozstać się z mężem Offsetem. Rozwód zawiesiła 27 dni po złożeniu wniosku!

>> Cardi B i Offset znów są razem! Rozwód zawieszony 27 dni po złożeniu papierów

Myślicie, że jeszcze nie wszystko stracone?

NAJNOWSZE