To już trzeci rozwód Kim Kardashian! Pamiętacie jej poprzednich mężów?

2021-02-28 17:01 kp
Kim Kardashian
Autor: NBC/The Tonight Show Starring Ji/Ferrari Press/East News

Trzecie małżeństwo Kim Kardashian przechodzi do historii. Związek celebrytki z Kanye Westem już od miesięcy był fikcją i w końcu Kim podjęła ostateczną decyzję o złożeniu pozwu o rozwód. W tych sprawach Kim Kardashian ma już niemałe doświadczenie - to jej trzeci rozwód! Pamiętacie jej poprzednich mężów?

Po sześciu latach małżeństwa Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. Zakończeniem związku celebrytki i rapera żyją nie tylko portale plotkarskie - para była jedną z najbardziej wpływowych i najbogatszych w światowym showbiznesie. O złym stanie ich małżeństwa było wiadomo już od bardzo wielu miesięcy. W końcu Kim Kardashian wynajęła słynną prawniczkę gwiazd i jest gotowa do rozwodu.

Kim Kardashian doskonale wie, z czym wiąże się rozwód - w końcu celebrytka rozwodziła się już dwa razy. Gwiazda po raz pierwszy wyszła za mąż jeszcze jako 19-latka. Przypominamy, kim są jej poprzedni mężowie!

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Poprzednie małżeństwa Kim Kardashian

Damon Thomas

W 2000 roku Kim Kardashian jako 19-latka wyszła za producenta muzycznego, Damona Thomasa. Muzyk złożył pozew o rozwód trzy lata później, a celebrytka winą za rozstanie obarczyła przemoc psychiczną i emocjonalną z jego strony. Co więcej, Kim ogłosiła, że podczas ślubu z Thomasem była odurzona tabletkami ecstasy. Jeszcze w trakcie rozwodu Kim zaczęła się spotykać z Rayem J, z którym później nagrała słynną seks taśmę.

Kris Humphries

W 2011 roku Kim Kardashian zaręczyła się z graczem NBA, Krisem Humphriesem. Para wzięła ślub 20 kwietnia 2011 roku w Montecito - krótko przed tym wydarzeniem Kim zdążyła wypuścić własne "ślubne" perfumy Kim Kardashian Love, a przygotowania do ceremonii pokazywano podczas specjalnego show w telewizji. Celebrytka złożyła pozew o rozwód po zaledwie 72 dniach małżeństwa, pisząc o różnicach nie do pogodzenia między małżonkami. Przez wiele lat plotkowano później, że ślub odbył się wyłącznie dla rozgłosu i pieniędzy. Tę teorię popierał też jej były rzecznik, Jonathan Jaxson, który uważał, że cała impreza miała wypromować klan Kardashianów i ich rodzinne show.

Z Kanye Westem celebrytka zaczęła spotykać się w 2012 roku, kiedy oficjalnie wciąż była żoną koszykarza.

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE