Kim Kardashian

i

Autor: E! Entertainment Network/Ferrari Press/East News

Kim Kardashian na tropie żartownisia. Ktoś z przyjaciół podszywa się na Insta pod North West?

2021-05-13 12:13

Kim Kardashian ma niezłą misję do zrobienia. Od jakiegoś czasu na Instagramie utworzone jest konto North West. Problem w tym, że nie jest to oficjalny profil. Pytanie tylko, kto podszywa się pod córkę celebrytki. Kardashianka podejrzewa nawet przyjaciół…

Gwiazdy często padają ofiarą nie tylko cyberataków, ale także wiele osób zakłada fałszywe konta, podszywając się pod znane osoby. To samo dotyczy dzieci gwiazd. Teraz sytuacja dotyczy Kim Kardashian, a dokładniej North West.

Na Instagramie od jakiegoś czasu istnieje profil o nazwie norisblackbook. To konto, które ma ponad 860 tysięcy followersów.

Konto nie należy do North West, choć na pierwszy rzut oka można naprawdę się pomylić, tym bardziej że opis brzmi:

Moja mama jest supergwiazdą domowego serialu. Parodia North West. Nie jest to prawdziwe konto.

Mimo tego, że wyraźnie zaznaczone jest, że konto nie należy do córki Kim ani nie jest prowadzone przez Kardashiankę, Kim postanowiła uruchomić swój śledczy zmysł i dowiedzieć się, kto stoi za utworzeniem strony. Jest tak zdeterminowana, że podejrzewa nawet o to swoich przyjaciół.

Prawie 1700 postów można znaleźć na Instagramie norisblackbook, głównie są to filmiki z North w roli głównej. Opisy wszystkich zdjęć i filmików pisane są z perspektywy North, więc ktoś ma naprawdę duże poczucie humoru.

Sonda
Czy lubisz Kardashianów?

 W poszukiwaniu autora profilu Kim zaangażowała również Khloe. Podobno obie obdzwaniają przyjaciół, licząc, że któreś z nich się przyzna. Główną podejrzaną jest przyjaciółka rodziny i stylistka fryzur Jen Athins. Według sióstr za prowadzenie konta odpowiedzialny jest ktoś z ich otoczenia.

Myślicie, że Kim uda się ustalić, kto jest żartownisiem?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty