Kim Kardashian na nowej fotce jest kopią młodszej siostry! Też widzicie podobieństwo?

2021-01-13 14:00 AM
Kim Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Plotki o rozwodzie Kim Kardashian i Kanye Westa nie ustają. To jednak nie przeszkadza celebrytce w skupianiu się na pozostałych rzeczach. Kardashianka prowadzi przecież własną firmę i musi być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Trzeba przyznać, że świetnie jej to wychodzi. Ale czy przypadkiem nie zmieniała niczego w wyglądzie? Kardashianka na ostatniej fotce do złudzenia przypomina młodszą siostrę!

W życiu prywatnym Kim Kardashian od pewnego czasu nie dzieje się dobrze. Plotki o jej rozwodzie z mężem Kanye Westem stają się coraz bardziej prawdziwe. Z zagranicy napływa coraz to więcej informacji o nowych rozwodowych planach celebrytki. Kim nie ma jednak zamiaru obarczać swoimi problemami wszystkich, a zwłaszcza fanów, dlatego na jej Instagramie nie uświadczymy smutku, tylko wręcz przeciwnie, pełnie szczęścia!

Kim Kardashian dobrze wie, jak ważna jest komunikacja z fanami, dlatego na jej profilu często lądują jej fotki. Nie zapomina też pozować w strojach sygnowanych własną marką KKW Beauty czy SKIMS.

KIM KARDASHIAN NA NOWEJ FOTCE. FANI MYLĄ JĄ Z MŁODSZĄ SIOSTRĄ

Ostatnia fotka jaka pojawiła się na Insta celebrytki to jej zdjęcia zrobione w domu. Na fotce Kim pozuje w spiętych włosach i pełnym makijażu. Fani zwrócili jednak uwagę na inny szczegół, Kim do złudzenia przypomina swoją młodszą siostrę. Niektórzy byli nawet przekonani, że oglądają zdjęcie Kendall Jenner a nie Kim! Czy faktycznie podobieństwo jest uderzające? Oceńcie sami!

ESKA XD #013

To już druga fotka na której Kim wyglądem przypomina modelkę, wcześniej zapozowała w rajstopach własnej marki SKIMS, tam również internauci dopatrzyli się podobieństwa do Jennerki.

Nie często Kim Kardashian porównywana jest do Kendall, myślicie więc, że to jakaś dieta zmieniająca rysy twarzy? xD

NAJNOWSZE