Kim Kardashian

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kim Kardashian rozdaje 500 tys. dolarów! "Wiem, że 2020 rok był trudny"

2020-12-22 10:28

Kim Kardashian w 2020 roku podpadła kilka razy swoim fanom, jednak jej największą "wpadką" była bez wątpienia impreza urodzinowa zorganizowana za milion dolarów na Tahiti w środku pandemii koronawirusa. Czyżby gwiazda postanowiła zatrzeć złe wrażenie? Z okazji świąt Kim Kardashian rozdaje swoim fanom pieniądze!

Choć wiele gwiazd na najróżniejsze sposoby wspiera swoich fanów i przekazuje dotacje dla osób szczególnie potrzebujących, rzadko kto decyduje się na rozdawanie pieniędzy w formie konkursu. Na taki pomysł wpadła jednak przy okazji tegorocznych świąt Kim Kardashian, która ogłosiła, że przeznaczyła 500 tysięcy dolarów dla tysiąca szczęśliwców, którzy oznaczą się jej hasztagiem w sieci.

Czyżby Kim Kardashian postanowiła na koniec 2020 roku udowodnić, że jednak pamięta w czasie pandemii również o innych? Ostatnie miesiące były bardzo trudne dla wielu jej fanów - przez pandemię wiele osób straciło pracę lub zdrowie oraz możliwość spotykania się z przyjaciółmi i bliskimi. Te problemy nie dotyczyły Kim Kardashian. Celebrytka i jej rodzina regularnie testowały siebie i znajomych, dzięki czemu bez względu na obostrzenia organizowały bajkowe wakacje i luksusowe imprezy. Wiele razy obrywały za to od internautów.

>> Kris Jenner broni imprezy Kendall! "Wszyscy byli testowani"

ESKA XD #012

Kim Kardashian rozdaje pieniądze

Teraz Kim Kardashian przypomniała sobie, że wiele osób w tym roku cierpiało i postanowiła zatrzeć złe wrażenie.

To najwspanialszy czas w roku! Rok 2020 był trudny i wiele osób cierpi, martwi się o opłacenie czynszu, postawienie jedzenia na stole czy prezenty pod choinkę. Chcę szerzyć miłość, wysyłając 500 tysięcy dolarów do 1000 osób.

- napisała celebrytka na Twitterze.

Pod postem pojawiły się dziesiątki tysięcy tweetów, którzy oznaczają swoich bliskich i piszą, dlaczego to właśnie im przydałby się zastrzyk gotówki.

Jak Wam się podoba pomysł Kim Kardashian?

Ultra drogie prezenty w rodzinie Kardashian Jenner

Pytanie 1 z 7
Kto kupił Kris czerwone Ferrari na 63 urodziny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE