Kim Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Kim Kardashian, Kylie i Kendall Jenner w gorącej sesji! Tak promują markę SKIMS

2021-02-15 15:00

Kim Kardashian nie zwalnia tempa i prężnie działa wykonując swoje obowiązki. Nie tylko aktywnie promuje markę KKW Beauty, ale także poświęca uwagę marce SKIMS. Kardashianka wygrała los na loterii, nie dość, że jej produkty cieszą się sporym zainteresowaniem to w dodatku ma modelki, które z pewnością przyciągną jeszcze większa rzeszę klientów!

Rodzina Kardashianów może i bywa kontrowersyjna, ale jednego nie można im odmówić. Są niezwykle rodzinni i potrafią się zjednoczyć, zakasać rękawy i razem działać.  Dla nich naprawdę nie ma znaczenia, czy chodzi o dramę czy o bardziej przyjemną rzecz, jaką jest modelowanie.

Każda z sióstr prowadzi własny biznes i każda z nich co jakiś czas prosi pozostałe dziewczyny by zapozowały i pomogły reklamować produkty. Sądząc po tym, jak często w social mediach pojawią się ich wspólne sesje, nie ma raczej wątpliwości co do tego, jak bardzo są zżyte.

Teraz o przysługę młodsze siostry poprosiła Kim Kardashian. Celebrytka na gorącą sesję zaprosiła Kylie i Kendall Jenner, które wspólnie z nią pomogły promować markę SKIMS.

KIM KARDASHIAN Z SIOSTRAMI POZUJE W SKĄPYCH STROJACH

Na instagramowym profilu marki pojawiło się kilka fotek dziewczyn w skąpych strojach. Na pierwszej fotce pozują wszystkie trzy ubrane w jasno różową bieliznę. Na następnym urodzona modelka czyli Kendall pozuje w czarnej bieliźnie i szpilkach. Dalej Kylie również w ciemnej bieliźnie trzymając w ręce lizaka w kształcie serca.

Nie zabrakło też walentynkowej propozycji, czyli czerwonej bielizny.

Sonda
Najfajniejsza jest...

Trzeba przyznać, że sesja jest naprawdę HOT! Kim zyska nie tylko mnóstwo lajków, ale i być może powiększy jej się grono klientów, w końcu siostry Jenner znają się na rzeczy!

Spójrzcie tylko na te fotki poniżej… Prawda, że jest na co popatrzeć?

ESKA XD #015