Aleksandra Żebrowska

i

Autor: WBF

Mama Oli Żebrowskiej wyglądała, jak księżna Diana. Uderzające podobieństwo

2022-12-02 19:01

Aleksandra Żebrowska pokazała swoją mamę z młodości! Trudno nie spostrzec wielkiego podobieństwa do księżnej Diany. Celebrytka zapewnia, że to naprawdę jej rodzicielka! Musicie zobaczyć tę fotografię.

Aleksandra Żebrowska niedawno urodziła czwarte dziecko, a jej życie krąży wokół rodziny. Jest szczęśliwą matką, żoną Michała Żebrowskiego, a w wolnym czasie także influencerką. Internautki pokochały ją za pokazywanie prawdziwego rodzicielstwa, w którym jest miejsce na skrajne emocje, bałagan w domu, czy gorsze samopoczucie. W przeciwieństwie do niektórych instamatek, Ola nie boi się pokazywać w naturalnej, nieidealnej odsłonie.

Ola Żebrowska złożyła mamie urodzinowe życzenia i pokazała zdjęcie z młodości

Aleksandra Żebrowska jest córką Justyny Adamczyk, która niedawno miała urodziny. Z tej okazji jej córka Ola postanowiła opublikować w swoich mediach społecznościowych fotografię z młodości jej mamy. Fani byli w szoku. Podobieństwo do księżnej Diany jest uderzające. Długo trzeba się przyglądać fotografii, aby dostrzec jakiekolwiek różnice między Justyną Adamczyk, a księżną - "Tak, to nie #dajana. Sto lat @asana.mama - napisała celebrytka. Fani nie mogli wyjść z podziwu:

"Nieprawda, to księżna Diana!" - czytamy w komentarzach.

Hahahaha jak zobaczyłam to zdjęcie na relacji to pomyślałam czy dzisiaj jest jakaś rocznica związana z księżna Diana i potem dopiero doczytałam że mama - dodała internautka.

Piękna kobieta, a córki zdecydowanie odziedziczyły urodę po mami - dodał kolejny użytkownik Instagrama.

Zrobiłam FIT kalendarz adwentowy | ESKA XD - Fit vlog #63