Kim Kardashian zmienia nazwę swoich kosmetyków! Zamiast KKW Beauty będzie...

2021-07-19 21:12 mm
Kim Kardashian
Autor: GIZA/Backgrid/East News

Kim Kardashian przeprowadza rebranding, czyli zmianę nazwy swojej firmy kosmetycznej! W miejsce KKW Beauty ma się pojawić zupełnie nowa marka. I chyba już wiadomo, na jaką nazwę zdecydowała się celebrytka. Kim zarejestrowała ją właśnie w amerykańskim urzędzie patentowym!

Rozwód Kim Kardashian West z Kanye Westem jest już podobno na ostatniej prostej, a to oznacza, że celebrytka niedługo obetnie ostatni człon swojego nazwiska. Tym samym skrót KKW w nazwie firmy KKW Beauty przestanie być aktualny... Na szczęście Kim czuwa i już pracuje nad zmianą nazwy marki, która wywindowała ją na szczyt najbogatszych Amerykanek. Podobno gwiazda ma już nową nazwę. Dziennikarze jednego z serwisów twierdzą, że Kim Kardashian zarejestrowała ją już w urzędzie patentowym!

Nowa nazwa firmy Kim Kardashian

Kiedy Kim Kardashian West zakładała swoją firmę, chyba nie przypuszczała, że któregoś dnia będzie ponownie zmieniać nazwisko. Gdyby tak było, nie umieszczałaby w jej nazwie litery "W"... 

Wkrótce rozwód celebrytki z raperem zostanie sfinalizowany, a to dla Kim dobra okazja do rebrandingu. Czyli mówiąc po polsku, zmiany nazwy i logo marki.

Amerykańskie media donoszą, że kierowana Kim Kardashian wystąpiła właśnie o zastrzeżenie w urzędzie nazwy "SKKN". Zdaniem dziennikarzy serwisu TMZ prawdopodobnie tak właśnie wkrótce będzie nazywać się marka dotychczas znana pod nazwą KKW Beauty. Firma produkuje produkty kosmetyczne, takie jak środki do pielęgnacji skóry, paznokci czy włosów. 

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE