Kim Kardashian podkradła nazwę? SKKN funkcjonuje na rynku już od lat

2021-07-30 19:02 es
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: MPNC/Backgrid/East News

Kim Kardashian jest w czasie życiowych rewolucji. Gwiazda rozwodzi się z Kanye Westem oraz prowadzi rebranding firmy. Wkrótce KKW Beauty miało zmienić się w SKKN. Gwiazda nawet zgłosiła znak towarowego „SKKN”. Szybko jednak się okazało, że firma o takiej nazwie już od lat działa w branży beauty!

W życiu Kim Kardashian wiele się zmienia. Na początku roku potwierdziły się pogłoski powtarzane od wielu miesięcy... Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą! To jednak nie takie proste - łączy ich nie tylko gromadka dzieci, ale i interesy. W końcu Nazwisko West jest nawet w nazwie marki kosmetycznej Kim Kardashian. To jednak zmieni się już wkrótce.

Zagraniczne media donoszą, że Kim Kardashian pracuje nad rebrandingiem swojej firmy. Chce pożegnać się z nazwą KKW beauty, choć oficjalnie nie ma to związku z rozwodem...

Niedawno portal TMZ poinformował, że Kim Kardashian złożyła wniosek o zarejestrowanie znaku towarowego SKKN. Okazuje się jednak, że taka firma działa już w branży beauty.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Firma Kim Kardashian zostaje bez nazwy?

Celebrytka złożyła dokumenty, chcąc zastrzec znak towarowy SKKN. Jednak nie poszło to po jej myśli... Zamiast zgody otrzymała ostrzeżenie o zaprzestaniu działalności.

TMZ dotarł do dokumentów, które nadała spółka Beauty Concepts LLC. W nich firma wyjaśniła, że prowadzi zarówno stronę internetową, jak i różne media społecznościowe pod nazwą SKKN. Należąca do Cyndie Lunsford marka świadczy głównie usługi salonów kosmetycznych i pielęgnacji skóry.

Twierdzili również, że złożyli wniosek do Urzędu Patentów i Znaków Towarowych USA w marcu zeszłego roku, aby legalnie zarejestrować logo marki.

Media donoszą, że Kim Kardashian złożyła wniosek o zastrzeżenie znaku towarowego SKKN BY KIM, chociaż Beauty Concepts zakwestionowało także to zgłoszenie.

Może jednak Kim Kardashian zdecyduje się pozostać przy W w KKW Beauty?

NAJNOWSZE