Kim Kardashian została Ikoną Mody! Jej zdaniem to zasługa Kanye Westa

2021-12-08 22:02 es

Chociaż wydawało się, że Kim Kardashian i Kanye West to już zamknięty rozdział, znów jest dla nich nadzieja. Celebrytka została nagrodzona trofeum Ikony Mody 2021 podczas People's Choice Awards. Odbierając wyróżnienie, podziękowała ex mężowi i doceniała wkład Kanye Westa w jej styl.

Jeszcze tydzień temu wydawało się, że małżeństwo Kim Kardashian i Kanye Westa to już historia. Celebytka publicznie trzymała za rękę Pete Davidsona. Niespodziewanie jednak śmierć znanego projektanta, znów połączyła ją z ex (?) mężem.

Teraz Kim Kardashian odbierając nagrodę Ikony Mody 2021 podczas People's Choice Awards doceniała właśnie Kanye Westa!

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Styl Kim Kardashian to zasługa Kanye Westa?

Podczas gali People's Choice Awards Kim Kardashian otrzymała nagrodę Ikony Mody 2021. Gwiazda wyszła na scenę w czarnym komplecie Balenciaga oraz ogromnych okularach. Trofeum wręczyła jej Tracee Ellis Ross.

Podczas przemowy Kim Kardashian doceniła właśnie Kanye Westa. Gwiazda stwierdziła, że to zapewne on namówił znanych projektantów, by zaczęli ją ubierać.

Szczerze, jestem tak pokorna, że ​​tu jestem, to znaczy zaczynałam jako organizatorka szafy i stylistka. Więc fakt, że zdobywam nagrodę ikony mody, to jak chwila uszczypnięcia. Mam ją każdego dnia dzięki temu, że projektanci chcą ze mną pracować. Był taki czas, kiedy tak nie było. Dziękuję Zacowi Posenowi, który mnie ubrał i zabrał na moje pierwsze nagrody FDA. I tak wielu niesamowitym projektantom, takim jak Ricardo i Olivier, którzy naprawdę we mnie wierzyli – cóż, prawdopodobnie udało się ich na to namówić telefonem od Kanye. Więc dziękuję, wiecie, Kanye nawet za to, że naprawdę wprowadził mnie w świat mody.

Mówiła Kim Kardashian.

Czyżby modlitwa Kanye Westa z okazji Święta Dziękczynienia przyniosła skutek?

NAJNOWSZE