Kim Kardashian

i

Autor: Splash News/East News Kim Kardashian

Kim Kardashian jest poważnie chora? Mówi się, że czeka ją poważna operacja!

2016-12-17 11:15

Kim przez długi czas ukrywała swoje problemy zdrowotne. Do teraz nie mówi o nich wprost …

O tym, że Kim Kardashian jest poważnie chora pisaliśmy już jakiś czas temu. Wtedy mówiło się, że modelka ukrywa swoje problemy zdrowotne nawet przed najbliższą rodziną. Teraz temat ten wraca jak bumerang. Amerykańskie tabloidy donoszą, że Kim ma mięśniaki macicy. To informacje przekazane przez „osobę z otoczenia Kim Kardashian”.

Dziennik In Touch twierdzi, że Kim będzie musiała poddać się zabiegowi usunięcia macicy. „Lekarze ostrzegali ją w przeszłości, że być może ostatecznie będzie musiała mieć usuniętą macicę. Mięśniaki wywołują poważny ból, mogą prowadzić do komplikacji takich jak anemia czy znaczna utrata krwi” - twierdzą dziennikarze.

Fani już wspierają modelkę, ale ta póki co nie komentuje doniesień na temat swojego stanu zdrowia. My życzymy jej go jak najwięcej. Przyłączacie się? :)

Kim Kardashian dla Love Advent 2016

i

Autor: YouTube.com/LOVE Magazine Kim Kardashian dla Love Advent 2016
Kim Kardashian

i

Autor: Splash News/EAST NEWS Kim Kardashian
Kim Kardashian

i

Autor: Splash News/East News Kim Kardashian

dr

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE