Kim Kardashian i Paris Hilton znowu razem! Kim pomaga celebrytce przejść przez trudne chwile?

2020-09-21 15:00 AM
Kim Kardashian, Paris Hilton
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER, face to face/FaceToFace/REPORTER

Kim Kardashian i Paris Hilton znów się przyjaźnią? Byłe przyjaciółki mimo tego, że są pogodzone ze sobą to jednak nie potrafią odbudować utraconej przyjaźni. Być może teraz to się zmieni, bo media aż huczą od plotek na ich temat.

W życiu Paris Hilton ostatnio wiele się działo. 14 września na YouTube odbyła się premiera dokumentalnego filmu z celebrytką w roli głównej. W dokumencie Paris opowiadała o nieznanych dotąd szerszej publiczności faktach. Większość z nich była bardzo wstrząsająca, jak np. maltretowanie Paris w szkole z internatem czy toksyczne związki z kilkoma mężczyznami. This is Paris, bo tak nazywa się film miał za zadanie pokazać prawdziwe oblicze celebrytki.

Z pewnością premiera i fakt, że Paris mocno otworzyła się przed światem trochę ją przytłoczył, ale na szczęście Hilton ma przy swoim boku bliskich a także dawną przyjaciółkę, Kim Kardashian!

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zagraniczne media donoszą, że Kim i Paris spotkały się w piątek i wspólnie udały się na babski wieczór. Nie zapomniały też poinformować o tym zdarzeniu fanów, wrzucając fotki na Instagram Stories. Myślicie, że odnowią dawną przyjaźń?

Jak głoszą plotki, Paris i Kim już dawno zażegnały konflikt, a wcześniej nie miały ze sobą kontaktu kilka dobrych lat. Media są jednak przekonane, że celebrytki stały kontakt ze sobą mają na pewno od 2019 roku, jednak nie jest taki, jak dawniej, kiedy to Kim była cieniem swojej koleżanki.

KIM KARDASHIAN I PARIS HILTON ODNAWIAJĄ PRZYJAŹŃ

Coraz częściej plotkarskie serwisy zza oceanu przekonują, że Kim i Paris zakopały topór wojenny i znów się przyjaźnią. Nie tylko komentują sobie nawzajem fotki w sieci ale także wychodzą na wspólne imprezy czy spotkania. Ostatnio obie panie udały się na babski wieczór. By oznajmić światu, że ich znajomość ma się dobrze, Kim pstryknęła kilka wspólnych fotek w samochodzie i wrzuciła je na Instagrama.

Media coraz częściej piszą o ich wspólnych spotkaniach. Nie wiadomo, czy Kim faktycznie tęskni za Paris czy może wciąż spłaca dług, w końcu sama kiedyś stwierdziła, że:

Naprawdę, chciałabym dla niej zrobić wszystko, dała mi karierę.

Paris nie pozostaje jej dłużna i jeszcze niedawno była pełna podziwu dla jej prawniczej kariery.

Jestem z niej taka dumna. Jestem pod wrażeniem, że została prawnikiem. To niesamowite, że używa swojego głosu aby pomagać innym.

Myślicie, że Kim i Paris odnowią przyjaźń?

NAJNOWSZE