Kim Kardashian i kolejny uwolniony więzień. „Zapomniała” o podziękowaniach dla Donalda Trumpa!

2021-01-25 14:00 AM
Kim Kardashian i Donald Trump
Autor: AP/Associated Press/East News

Kim Kardashian często podawana jest za przykład celebrytki, która jest znana z tego, że jest znana. Ona jednak nie chce spoczywać na laurach i cieszyć się popularnością bez żadnego większego wkładu. Kim prężnie działa ze swoimi biznesami oraz ratuje więźniów. Nie tylko ze sztabem prawników pomaga opuścić więzienne mury ale także wstawia się u polityków a nawet byłego prezydenta Donalda Trumpa!

Zamiłowanie Kim Kardashian do polityki pojawiło się już dawno. Kim nie tylko udała się na studia prawnicze ale także połączyła siły ze sztabem prawników, by zdołać uwolnić z więzienia jak największą liczbę osób. Niektóre przypadki wymagały od niej większego wysiłku. To jednak dla niej żaden problem, przebojowa Kim umawiała się na spotkania z byłym już prezydentem USA Donaldem Trumpem, by nie tylko przedstawić mu swój pomysł na przeprowadzenie reformy więziennictwa ale także prosić o ułaskawienie niektórych osadzonych.

Co by o Kardashiance nie mówić, trzeba przyznać, że pomoc skazanym świetnie jej idzie. Oczywiście z pomocą przychodzi jej sztab prawników, jednak ona również dokłada cegiełkę. Udało jej się już zwolnić z więzienia kilkanaście osób! To naprawdę niezły wynik. Celebrytka nie osiada na laurach i dalej angażuje się w sprawy społeczne. Właśnie świętuje kolejny sukces.

Kim Kardashian ma kolejny powód do radości. Z więzienia wyszedł Chris Young, którego sprawą Kim zaczęła się interesować jeszcze w 2018 roku. Młody mężczyzna trafił do więzienia 10 lat temu za narkotykowe przestępstwa. Miał posiadać przy sobie marihuanę oraz kokainę. Surowe prawo jest bezwzględne, więc Young otrzymał wyrok dożywocia! To nie tylko dla wielu osób zbyt duża kara za takie przestępstwo, również Kim nie godzi się na tak surowe kary.

ESKA XD #014

Kardashianka natychmiast ruszyła z pomocą i skontaktowała się nawet z samym Donaldem Trumem, który wówczas piastował urząd prezydenta. Nie od dzisiaj wiadomo, że celebrytka za politykiem nie przepada, jednak w imię słusznej sprawy, schowała dumę do kieszeni.

KIM KARDASHIAN Z KOLEJNYM SUKCESEM NA KONCIE

Teraz zagraniczne media obiegła informacja, że Chris Young opuścił więzienne mury i został zwolniony! Prawdopodobnie wszystko to zasługa nie tylko sztabu adwokatów ale także Kim Kardashian, która wstawiła się u Trumpa. Wiele wskazuje na to, że Young był jedną z wielu osób, które przed końcem prezydentury ułaskawił Donald Trump.

Chris Young jest WOLNY po ponad dziesięciu latach za kratami. Wow, moje serce jest takie pełne! Łzy napływają mi do oczy, gdy to widzę. Pracowałam nad tą sprawą z @msbkb (prawnikiem Chrisa, Brittany K. Barnett) przez lata, więc to zwycięstwo jest cudowne!!! Dziękuję @alicemariefree @jessicajackson (dyrektor ds. Analityki REFORM Alliance i sędzi Sharp za tak zaciętą walkę o Chrisa i za to, że nigdy się nie poddała!!!

– napisała na Instagramie Kim.

Wśród licznych podziękować zabrakło jednak tych dla Donalda Trumpa! Być może Kim podziękowała mu już wcześniej a może chce wbić mu szpilę i specjalnie pominęła jego nazwisko…

Kim Kardashian gratulujemy kolejnego sukcesu!

Ps. Myślicie, że mimo wszystko powinna podziękować Donaldowi Trumpowi?

Kim Kardashian uwolniła kolejnego więźnia
Autor: instagram.com/kimkardashian
NAJNOWSZE