Kim Kardashian i Kanye West walczą o małżeństwo. Temat zakazany? POLITYKA!

2020-08-06 18:03 nk
Ślub Kim Kardashian i Kanye Westa
Autor: NO CREDIT/East News

Kim Kardashian i Kanye West są na wakacjach ostatniej szansy. Para poleciała w tropiki, gdzie zamknęła się w prawdziwej fortecy. Osoby z otoczenia małżonków zdradzają mediom, że celebryci starają się dużo rozmawiać, ale jest między nimi jeden temat tabu - jeśli w ich rozmowie pojawi się temat polityki, rozwodu z dużym prawdopodobieństwem nie uda się uniknąć!

Kim Kardashian i Kanye West walczą o swoje małżeństwo. Choć po serii kontrowersyjnych tweetów rapera - wysłanych pod wpływem epizodu manii, wywołanego przez chorobę dwubiegunową rapera - wydawało się, że już wszystko stracone, celebryci postanowili dać sobie ostatnią szansę. Wsiedli w prywatny samolot i polecieć w tropiki. Obecnie Kim i Kanye przebywają z dziećmi najprawdopodobniej na Karaibach, gdzie zamknęli się w prawdziwej twierdzy, by zapewnić sobie prywatność.

Kim i Kanye NIE ROZMAWIAJĄ o polityce! Dlaczego?

Na wspólnych wakacjach Kim i Kanye starają się spędzać razem dużo tzw. quality time. Para chce odnaleźć w sobie dawną namiętność i czułość, dużo też rozmawia. Jest jednak jeden temat zakazany. To polityka!

Jak już Wam pisaliśmy, Kanye West nie bierze nawet pod uwagę możliwości wycofania się z wyborów prezydenckich w USA...

Jeśli jednak Kim zdecydowałaby się próbować rozmawiać z mężem o jego poglądach politycznych, zdaniem znajomych pary sytuacja szybko eskalowałaby do awantury i rozwód bez wątpienia byłby nieunikniony!

Powód jest prosty - Kim i Kanye mają kompletnie różne poglądy polityczne. On jest zdecydowanym obrońcą życia poczętego, ona zaś przez lata współpracowała z kliniką oferującą m.in. aborcje - właśnie tą, którą Ye niedawno zmieszał z błotem.

Jeśli wierzyć osobom z otoczenia małżonków. Kardashian i West od dawna unikają tematu polityki, a teraz, kiedy próbują ratować swoje małżeństwo, jest to po prostu temat zakazany!

Słusznie?

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE