gwiazdy

Kiedyś królowe kiczu. Teraz ikony stylu [GALERIA]

2024-05-15 15:11

Doda, Małgorzata Rozenek, czy Mandaryna dawniej mocno eksperymentowały ze swoim wizerunkiem i trudno im odmówić fantazji. Z perspektywy czasu widzimy, jak nietrafione były ich stylizacje. Teraz można śmiało powiedzieć, że wszystkie trzy prezentują najlepszy styl. Starannie dobrane fasony, materiały i kolory nadają im szyku i oryginalnego wyglądu.

Podczas publicznych wyjść, gwiazdy są pod nieustannym ostrzałem paparazzi, a stylizacje z czerwonych dywanów, ścianek, bankietów, czy estrady, komentowane są przez media i opinię publiczną. Wielkie wyjścia wymagają odpowiedniej prezencji, a gwiazdy, jak nikt dbają o to, aby zostać zauważonym. Zobacz w czym kiedyś paradowały Małgorzata Rozenek, Doda i Mandaryna.

Doda, Mandaryna, Małgorata Rozenek: najlepsze w swoim stylu

Każda z nich prezentuje inny styl, i każda z nich jest doskonała w dobieraniu odpowiedniej garderoby, choć kiedyś nie było to takie oczywiste. Doda zawsze uwielbiała kuse stylizacje, jednak dawniej brakowało w tym dobrego smaku, teraz to się zmieniło i możemy podziwiać jej odważne stroje. Mandaryna miała talent do łączenia zupełnie niepasujących do siebie elementów garderoby, jednak obecnie jest mistrzynią w tym fachu. Małgorzata Rozenek natomiast jeszcze kilka lat temu na siłę starała się być elegancka, a teraz z nieudawaną nonszalancją nosi najmodniejsze kreacje. KONIECZNIE ZAJRZYJCIE DO GALERII!

Ramówka Polsatu Doda Wywiad Eska