Przyjaciele

i

Autor: WARNER BROS TV / AlbumEAST NEWS

Kiedy zapowiedziany powrót Friends? Jest jeden ważny warunek

2020-05-13 10:36

Fani serialu Przyjaciele od wielu miesięcy czekali na maj, kiedy to miał ukazać się specjalny, jubileuszowy odcinek Friends nakręcony z okazji 25 lat serialu. Plany te pokrzyżowała pandemia koronawirusa, która zamknęła aktorów w domach i uniemożliwiła jakąkolwiek formę wspólnej pracy. Kiedy możemy więc spodziewać się powrotu Przyjaciół?

Maj miał być dla wszystkich fanów serialu Przyjaciele miesiącem wielkiego świętowania. Właśnie wtedy miał ukazać się specjalny wspominkowy odcinek z udziałem wszystkich gwiazd Friends, które swoim powrotem do serialu świętowałyby 25. rocznicę emisji pierwszego odcinka słynnego show.

Negocjacje HBO z Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisą Kudrow, Davidem Schwimmerem, Mattem LeBlancem i Matthewem Perrym trwały miesiącami. Według doniesień aktorom udało się wywalczyć za godzinny udział w odcinku specjalnym od 3-4 milionów dolarów. Odcinek z udziałem publiczności, podczas którego fani mogliby zobaczyć archiwalne fragmenty Przyjaciół i posłuchać komentarzy gwiazd serialu, miał zostać nagrany w tym samym studiu Warner Bros, w którym kręcono Friends przed laty.

I tak właśnie by to wyglądało - gdyby nie pandemia.

- powiedział Bob Greenblatt z Warner Media Entertainment.

Kiedy specjalny odcinek Friends?

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany nakręcenia odcinka specjalnego Przyjaciół - powodu zarządzonej kwarantanny nie było takiej możliwości, by aktorzy serialu, ekipa produkcji i publiczność spotkali się w studiu. Okazuje się, że twórcy nie biorą pod uwagę możliwości zdalnego nakręcenia odcinka czy też rezygnacji z publiczności.

Na początku myśleliśmy, że programy będą opóźnione najwyżej o miesiąc lub dwa, a teraz wydaje się, że będzie to znacznie dłużej. Mamy nadzieję, że uda nam się zrealizować ten specjalny odcinek do końca lata, jeśli ustalimy to z gwiazdami i mamy nadzieję, że będziemy mogli wrócić do produkcji. Uważamy, że warto mieć dużą, głośną publiczność na żywo, aby doświadczyć powrotu tych sześciu wspaniałych przyjaciół i nie chcieliśmy po prostu nagle robić tego w ramach rozmowy internetowej z sześcioma ekranami i ludźmi pokazującymi swoje kuchnie i sypialnie.

- dodał.

Wy też uważacie, że warto poczekać, by nakręcić ten odcinek Przyjaciół w tradycyjny sposób?

Ale w tej chwili staramy się patrzeć w przyszłość i zrobić to w bardziej konwencjonalny sposób i myślę, że warto na to poczekać. Chcielibyśmy pokazać to pewnego dnia w HBO Max, a jeśli uda nam się zrobić to jesienią, myślę, że będzie to coś, czego publiczność również nie będzie mogła się doczekać.

Przyjaciele

i

Autor: WARNER BROS TV / AlbumEAST NEWS
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE