Miley Cyrus ma zakaz mówienia przez kilka tygodni! To efekt operacji

2019-11-10 21:13 kp
Miley Cyrus
Autor: Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Miley Cyrus ma za sobą operację strun głosowych, którą przeszła po tym, jak zalecili ją lekarze zajmujący się wcześniej jej migdałami. Wokalistka nie informowała fanów o kolejnym pobycie w szpitalu, a jej Instagram od kilku dni milczy. Wiele wskazuje na to, że na następny filmik od Miley będziemy musieli jeszcze długo czekać!

Fani Miley Cyrus od kilku dni zastanawiają się, gdzie podziała się ich idolka, która w ostatnich tygodniach przyzwyczaiła nas do regularnej aktywności na Instagramie i chwalenia się związkiem z Cody Simpsonem. Jak już donosiliśmy na Hotplota.pl, Miley Cyrus w tajemnicy przed fanami znów trafiła do szpitala. Tym razem wokalistka miała przejść operację strun głosowych.

Według pierwszych informacji Miley czuje się po operacji dobrze, a jej muzyczny come back planowany jest na początek roku. Zanim jednak to nastąpi, przed nią kilka trudnych tygodni.

Miley Cyrus z zakazem mówienia

Zagraniczne media informują, że Miley Cyrus musi po operacji naprawdę zwolnić i pozwolić swoim strunom głosowym na regenerację. A to oznacza... zakaz mówienia! Jak czytamy w People, wokalistka ma przez "kilka tygodni" naprawdę oszczędzać narząd mowy.

Fani już teraz zastanawiają się, czy operacja nie odbierze Miley Cyrus jej charakterystycznej chrypki. Najważniejsze jest jednak zdrowie - a głos Miley na pewno się obroni.

NAJNOWSZE