Khloe Kardashian wybaczyła Tristanowi, a Jordyn Woods NIE? Khloe ODPOWIADA na zarzut!

2020-03-28 10:56 nk
Khloe Kardashian
Autor: SplashNews.com/East News

Khloe Kardashian pochwaliła się na Twitterze, że premierę 18. zesonu Keeping Up With The Kardashians oglądała razem z Tristanem Thomnpsonem! Fanka nazwała celebrytkę "hipokrytką". Khloe odpowiedziała na jej zarzuty i wyjaśniła, jak naprawdę wygląda sytuacja między nią a Jordyn Woods.

Reality show Kardashianów wróciło do amerykańskiej telewizji, więc najsłynniejszy klan świata znów wzbudza wzmożone zainteresowanie. 18. sezon Keeping Up With The Kardashians właśnie doczekał się premiery w USA. Fani kilka miesięcy czekali na kolejne przygody nie stroniących od skandali sióstr.

Khloe Kardashian HIPOKRYTKĄ?!

Khloe Kardashian przyznała ostatnio na Twitterze, że 1. odcinek nowego sezonu reality show Tristan Thompson oglądał razem z nią.

Jedna fanek na Twitterze zarzuciła celebrytce hipokryzję.

Oni wszyscy wybaczyli Tristanowi zdradę na Khloe, więc muszą wybaczyć też Jordyn, skoro on pocałował ją bez jej zgody! Kocham wszystkie kobiety w tej rodzinie, ale nie mogę zgodzić się z hipokryzją.

- napisała fanka. Khloe Kardashian odpowiedziała na jej post.

Wybaczyliśmy obu stronom! A sprawa braku zgody to pogłoski. Cała historia to pogłoski, ale myśl sobie, co chcesz. Gdybyś była prawdziwą fanką, to śledziłabyś moje Insta stories, gdzie wielokrotnie oświadczałam, że wybaczyłam obu stronom i chcę iść dalej dla własnego zdrowia psychicznego. To nie hipokryzja, jeśli naprawdę śledzisz całą sytuację.

- napisała stanowczo Khloe Kardashian.

Nie bądźcie, jak Tristan. Nie całujcie się z obcymi i nie odwiedzajcie byłych. Zostańcie w domu!

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE