Khloe Kardashian

i

Autor: instagram.com

Khloe Kardashian jest zdesperowana! Chce zoperować sobie WSZYSTKO

2019-03-13 12:14

Romans Tristana Thompsona z Jordyn Woods bardzo mocno wpłynął na poczucie pewności siebie u Khloe Kardashian. Celebrytka, przez wiele lat nazywana "najbrzydszą Kardashianką", nie miała lekkiego życia w świecie, w którym liczy się wyłącznie uroda. Khloe przeszła ogromną metamorfozę, jednak najwyraźniej wciąż nie jest zadowolona ze swojego wyglądu. Trudno nie zauważyć tu wpływu ostatnich wydarzeń. Czy Khloe pójdzie pod nóż?

Khloe Kardashian jeszcze bardzo długo będzie leczyć traumę po zdradzie Tristana Thompsona z Jordyn Woods. Romans jest tym bardziej bolesny, że Khloe przez cały rok wierzyła, że uda jej się stworzyć z koszykarzem rodzinę. Celebrytka wybaczyła mu przecież pierwszą zdradę, której dopuścił się tuż przed narodzinami małej True. Tristan Thompson nie był jednak zainteresowany wykorzystaniem szansy, którą dała mu matka jego dziecka.

Teraz Khloe Kardashian musi leczyć nie tylko złamane serce, ale i nadwątlone poczucie własnej wartości. I wygląda na to, że chce zrobić to w najgorszy, możliwy sposób...

HOT TEMAT
Jordyn Woods, Kylie Jenner

Autor: instagram.com

Jordyn Woods próbuje odzyskać sympatię Kylie Jenner. Oczywiście na Instagramie

Jak dobrze znasz Khloe Kardashian? [QUIZ]

Pytanie 1 z 7
Jak brzmi pełne imię Khloe?

Chce zrobić większe cycki, a także chce podnieść kości policzkowe, tak jak Jordyn. Potem planuje liposukcję na tyłku i brzuchu.

- czytamy w amerykańskich mediach.

Swoje operacyjne plany Khloe Kardashian ukrywa podobno przed siostrami. Celebrytka chce udać się do kliniki pod pozorem wizyty w spa.

Czy to dobry pomysł na walkę z kompleksami po zdradzie?

Khloe Kardashian idzie pod nóż?

Według najnowszych doniesień celebrytka postanowiła leczyć kompleksy u chirurga plastycznego. Gwiazda niemal od zawsze zmagała się z niezadowoleniem ze swojego wyglądu - przez lata Khloe nazywana była "najbrzydszą Kardashianką" i wyśmiewana z powodu lekkiej nadwagi. Siostra Kim Kardashian długo walczyła o idealny wygląd, nie tylko ćwiczeniami, ale i poprzez zabiegi medycyny estetycznej. Efekt najwyraźniej nie wystarczył, by zatrzymać Tristana Thompsona. Zawiedziona Khloe chce... upodobnić się teraz do jego kochanki!

Wyświetl ten post na Instagramie.
baby? Post udostępniony przez HEIR JORDYN (@jordynwoods)