Khloe Kardashian nazwana DZ**KĄ! Mama Blac Chyny nie przebiera w słowach

2020-01-13 13:16 AM
Khloe Kardashian
Autor: Rex Features/East News

Między rodziną Kardashian a Blac Chyną i jej mamą wywiązała się prawdziwa drama. Wszystko przez plany Roba Kardashiana względem małej Dream. Wcześniej kłótnia dotyczyła Roba i Chyny, a teraz do całego zamieszania dołączyła mama Blac i rodzina Roba!

Cała sytuacja dotyczy małej Dream. Jej ojciec Rob Kardashian złożył pozew o ograniczenie praw rodzicielskich tłumacząc to tym, że Blac prowadzi kontrowersyjny tryb życia i daje córce zły przykład. Rob twierdzi, że Blac ostro imprezuje, jest agresywna, nadużywa alkoholu i bierze narkotyki w obecności dziecka. Chce by Chyna miała kontakt z dzieckiem jedynie w weekendy. Roba wspiera rodzina Kardashian/Jenner a zwłaszcza Khloe Kardashian, która zawsze miała z bratem dobry kontakt. Teraz celebrytka porządnie oberwała za swoje stanowisko. Matka Blac Chyny włączyła się w całą sprawę i nie przebierając w słowach powiedziała co myśli na temat Khloe. Co prawda Tokyo Toni i Blac Chyna nie zawsze miały dobry kontakt, to jeśli chodzi o dziecko Toni chętnie poprze córkę i zrobi wszystko by Dream nie trafiła do Roba.

Tokyo skupiła się na Khloe i zaczęła komentować jej byłych a raczej ich liczbę. Toni za pomocą utworu Cartoon „On&On” powiedziała, a dokładniej zaśpiewała co myśli o Kardashiance. Zmieniając słowa piosenki śpiewała:

„Po raz ostatni była w ciemnych drzwiach.

Ona jest dzi*wką, jest dzi*wką.

Ona jest ku*wą, jest ku*wą”.

KHLOE KARDASHIAN JEST DLA DREAM JAK MAMA

Swój wokalny popis zamieściła na Instagram Stories. To zrozumiałe, że matka Blac chce jej pomóc, jednak jej metody prawie zawsze były agresywne. A według źródeł Khloe jest dla Dream jak druga mama, zawsze o niej myśli i chce jej dać wszystko to, co mają jej kuzyni czyli True i reszta dzieci z klanu Kardashian/Jenner. Podobno do rozmowy z Blac Chyny już włączają się prawnicy wynajęci przez znaną rodzinę. Adwokat Chyny natomiast odpiera zarzuty, twierdząc, że Chyna już kilkakrotnie bezpodstawnie była oskarżana o nieprawidłowe zajmowanie się dzieckiem. Prawnik przekonuje, że jest ona oddaną matką i świetnie radzi sobie z wychowaniem dzieci.

Coś nam się wydaję, że teraz mama Blac Chyny rozpętała prawdziwą wojnę!

Blac Chyna
Autor: JOHANNES EISELE/AFP/East News
NAJNOWSZE