Roksana Węgiel i Kevin Mglej

i

Autor: AKPA / screen z Instagrama @kevinmglej

Kevin Mglej - kim jest chłopak Roksany Węgiel? Pisał też z Viki Gabor i MaRiną!

2023-01-12 12:29

Roksana Węgiel oficjalnie przyznała, kto skradł jej serce. To Kevin Mglej, z którym wokalistka pracowała nad nowym albumem 13+5, który w sprzedaży pojawi się już w marcu. 26-latek ma na swoim koncie liczne współprace z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Pisał między innymi z Viki Gabor i Justyną Steczkowską.

Kim jest Kevin Mglej? To pytanie od tygodni zadają sobie polscy internauci, którzy żyją nowym związkiem Roksany Węgiel. W dniu swoich osiemnastych urodzin gwiazda polskiej sceny muzycznej oficjalnie potwierdziła, że to właśnie on jest wybrankiem jej serca. W wywiadzie z Plejadą piosenkarka zapewniła, że nikogo nigdy nie była tak pewna, jak swojego aktualnego ukochanego.

Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu - mówiła.

W rozmowie z nami piosenkarka zdradziła, że uczucie między nią a o osiem lat starszym Kevinem zrodziło się przy okazji pracy nad jej drugim krążkiem zatytułowanym 13+5. Pierwszym utworem, jaki Roxie stworzyła z nowym chłopakiem, była subtelna ballada Ciche Szepty, która miała swoją premierę w dniu jej 18. urodzin. Roxie nie jest jedyną artystką, z którą Mglej miał okazję współpracować. 26-latek pisał utwory dla naprawdę wielkich gwiazd, w tym Viki Gabor.

Roksana Węgiel miała momenty załamania. Chciała wieść normalne życie!

Kevin Mglej - chłopak Roksany Węgiel

Kevin Mglej ma 26 lat i jest tekściarzem. Wspólnie z Jeremim Sikorskim i Andrzejem Jaworskim tworzą team songwriterski o nazwie WOLF HOUSE. Jak się okazuje, Roxie nie jest jedyną gwiazdą, dla której tworzą hity. Na liście współprac Kevina znajdziemy między innymi Viki Gabor, Justynę Steczkowską. Marinę oraz Julię Żugaj, której EP-ka Miłostki pokryła się złotem. 

Sonda
Śledzisz karierę Roksany Węgiel?

Zrobiliśmy Roxie Węgiel test na DOROSŁOŚĆ!

Posłuchajcie, czy zdała! XD

Listen on Spreaker.