Kevin Hart zdradził, dlaczego zataił, że zaraził się koronawirusem. Powód was rozśmieszy

2020-08-26 21:35 mm
Kevin Hart i Eniko Parrish-Hart
Autor: Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Kevin Hart dołączył do grona gwiazd, u których zdiagnozowano koronawirusa. Komik zataił jednak ten fakt przed prasą i fanami. Dlaczego? Aktor przerwał milczenie i wytłumaczył, dlaczego nie pochwalił się pozytywnym wynikiem na obecność wirusa SARS-Cov-2. Jego argumentacja może Was jednak rozbawić...

Lista znanych osób zarażonych koronawirusem wydłuża się z każdym tygodniem i powoli fani przestają już zwracać uwagę na kolejne doniesienia o gwiazdach z SARS-CoV-2. A przecież na początku pandemii wszyscy śledziliśmy z zapartym tchem zmagania Toma Hanksa i jego żony Rity Wilson, którzy jako pierwsze znane postaci świata show-biznesu zachorowały na COVID-19.

Tymczasem okazuje się, że mniej więcej w tym samym czasie koronawirusem zaraził się także Kevin Hart! Dlaczego to przemilczał?

Powód może wydać się dość śmieszny, no ale w końcu mówimy o komiku - rozbawianie publiczności to dla niego chleb powszedni :)

Kevin Hart bał się przyznać, że ma koronawirusa

Kevin Hart przyznał niedawno, że zdiagnozowano u niego zarażenie koronawirusem. Zdecydował jednak zachować tę informację dla siebie. 

Hotplota.pl: Kanye West atakuje Kim i Kris Jenner; Chrissy Teigen pokazała operację piersi

Podczas jednego z ostatnich występów Kevin Hart zdradził, że bał się przyznać do zakażenia koronawirusem, bo był przekonany, że nikogo nie będzie to obchodzić!

>> “Tenet” już w kinach! Jak wypadli Washington i Pattinson? Tom Cruise widział i jest zachwycony

Problemem było to, że miałem go mniej więcej w tym samym czasie, co Tom Hanks. Nie mogłem niczego powiedzieć, bo on jest znacznie bardziej znany ode mnie

- wyznał Kevin Hart.

Przypomnijmy, że Tom Hanks i Rita Wilson przyznali się do zakażenia 11 marca. 

Uwaga, koronawirus! Ogarniasz te zasady? Sprawdź się! [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Maseczki obowiązkowo trzeba nosić w sklepach i galeriach handlowych. Prawda czy fałsz?
NAJNOWSZE