Kendall Jenner znów miała ataki paniki? Opublikowała poruszający wpis

2020-11-30 13:00 AM
Kendall Jenner
Autor: Carlos Maidana /Broadimage/Broad Image/East News

Nie od dzisiaj wiadomo, że Kendall Jenner, która dorastała w blasku fleszy musiała radzić sobie z wieloma przeciwnościami, które przypisane są do bycia sławną osobą. Ciągły stres, wszechobecna krytyka i życie w biegu nie sprzyja zdrowiu, również temu psychicznemu. Jennerka coś wie na ten temat. W przeszłości musiała zmagać się z atakami paniki. Teraz znów do tego nawiązuje. Czyżby koszmar powrócił?

Problemy ze zdrowiem psychicznym są często spotykane w show biznesie. Nerwy, stres, krytyka, wszechobecni paparazzi potrafią wystawić zdrowie na szwank. Media często rozpisują się na temat gwiazd, które nie mogąc poradzić sobie z nadmiarem przeciwności losu uciekają się do używek, które w konsekwencji często mogą doprowadzić do tragicznego finału.

O problemach ze zdrowiem psychicznym może coś powiedzieć Kendall Jenner. Wielokrotnie w reality show Z kamerą u Kardashianów, poruszany był wątek modelki i jej ataków paniki. Był czas, że zmagała się z nimi na każdym kroku. A jak jest teraz? Kendall właśnie na Twitterze opublikowała poruszający wpis. Czy to oznacza, że ponownie pojawiły się kłopoty?

25-letnia modelka na Twitterze opublikowała wpis w którym wyjaśnia jaki jest stan jej zdrowia psychicznego. Jennerka zrobiła to w dość tajemniczy sposób, więc trudno jest wywnioskować, jak obecnie wygląda sytuacja. Jennerka zapewniła też, że jest wdzięczna za to co ma, więc wnioskujemy, że dawne problemy ma już za sobą…

ESKA XD EXTRA

W zeszłym roku czasami trudno było mi utrzymać się na duchu. Trochę zmagałam się ze swoim zdrowiem psychicznym. To co prowadzi mnie przez to, to wdzięczność! Bądź dziś wdzięczny za to, co masz! Przesyłam wdzięczność.

– pisała Jenner.

KENDALL JENNER WSPOMINA ATAKI PANIKI. NIE MOGŁA ODDYCHAĆ!    

Wcześniej Kendall przyznała, że jej problemy ze zdrowiem w przeszłości były bardzo poważne. Ataki paniki były tak silne, że Kendall miała nawet problemy z oddychaniem!

Pamiętam, że nie mogłam, czułam się, tak jakbym nie mogła oddychać. Wtedy mówiłam do mamy: Mamo, czuję, że nie mogę oddychać. Coś musi być nie tak. Nikt nigdy nie powiedział mi, że mam lęki. Miałabym szalone ataki paniki. W końcu zdobyłam informacje, których potrzebowałam.

– mówiła.

Teraz modelka doskonale wie co robić, gdy tylko zaczyna pojawiać się jakiś niepokój. Natychmiast zaczyna czytać książkę lub medytować.

NAJNOWSZE