Kendall Jenner uważa, że przez nazwisko "Kardashian" trudniej zrobić karierę

2020-09-15 18:03 es
Kendall Jenner
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Żadna z sióstr Kardashian Jenner nie może narzekać na życie zawodowe. Mają na koncie sukcesy w różnych branżach. Wszystkim wydaje się, że pochodzenie z tej rodziny tylko otwiera najróżniejsze drzwi. Kendall Jenner przekonuje, że jest inaczej.

Keeping Up With The Kardashian to program, który towarzyszył rodzinie Kim Kardashian przez 14 lat. W tym czasie wszyscy jego uczestnicy mocno się zmienili. Najbardziej widać to po Kylie i Kendall Jenner. Nie są już dziewczynkami, lecz kobietami. Mają na koncie gigantyczne sukcesy. Kylie Jenner zarabia krocie na swoich kosmetykach. Natomiast Kendall Jenner jest najlepiej zarabiającą modelką świata.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kendall Jenner twierdzi, że nazwisko utrudnia jej pracę

Wielu uważa, że kariera Kendall Jenner to wyłącznie zasługa znanego nazwiska. Co by nie mówić KUWTK zrobiło z Kardashianek międzynarodowe gwiazdy. Jednak sama Kendall Jenner przekonuje, że znane nazwisko więcej utrudnia, niż ułatwia.

Zawsze ciężko pracowałam: mam to we krwi. Wiele osób założyło, że ponieważ pochodzę ze sławnego „nazwiska”, o wiele łatwiej było mi dotrzeć tam, gdzie dotarłem, ale w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie

Przekonuje Kendall Jenner.

Sławna siostra Kim Kardashian ma na koncie mnóstwo sukcesów. Można ja zobaczyć praktycznie wszędzie- od reklam Calvina Kleina po kampanie Chanel. Drugi rok z rzędu obroniła tytuł najlepiej opłacanej modelki świata.

Czy faktycznie za tym wszystkim stoją koneksje i nazwisko?

NAJNOWSZE