Kendall Jenner przypadkiem zdradziła, jak nazywa swoją garderobę. Miley Cyrus lubi to!

2020-07-30 12:52 mm
Kendall Jenner
Autor: CLTN, WOOT/Backgrid/East News

Kendall Jenner pokazała niedawno swój dom. Na wielu fankach modelki chyba największe wrażenie zrobiła garderoba gwiazdy. Oczywiście wszyscy zazdrościmy Jennerce ciuchów, torebek i butów, ale uwagę wielu fanów przykuł inny szczegół... Przy okazji oprowadzania po swojej posiadłości Kendall zdradziła, jak nazywa swoją garderobę. Chyba TEGO się nie spodziewaliśmy... :)

To, że siostry Kylie i Kendall Jenner opływają w luksusy, chyba już nikogo nie dziwi, ale bogactwo gwiazd wciąż robi wrażenie. Kiedy Kendall Jenner pokazała w internecie, jak wygląda jej dom, wielu fanów modelki rozpisywało się o jej guście. Posiadłość Kendall w Los Angeles jest świeżo urządzona, a starsza z sióstr Jenner nie kryje dumy wyznając, że sama projektowała większość pomieszczeń.

Oczywiście, jak na modelkę przystało, jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu Kendall Jenner jest jej garderoba. To prawdziwe centrum dowodzenia, w którym z pewnością Jennerka spędza każdego dnia mnóstwo czasu.

I chyba jest ze swoją garderobą mocno związana emocjonalnie, bo nadała jej nawet specjalną nazwę!

GARDEROBA KENDALL JENNER TO... POKÓJ HANNAH MONTANA

Wiedzieliście, że Kendall Jenner jest tak wielką fanką Miley Cyrus, a właściwie Hannah Montana? Tak właśnie modelka nazywa swoją garderobę, a zdradziła to podczas niedawnego video-tournee po swojej posiadłości.

Tutaj na dole są w zasadzie dwie sypialnie, ale potrzebowałem miejsca, więc zrobiłam z nich przymierzalnię, którą nazywam również moim pokojem Hannah Montana!

- zdradziła Kendall Jenner w filmiku, który znajdziecie poniżej.

Kendall przyznała też, że w jej garderobie/przymierzalni zawsze panuje ogromny bałagan, bo często sprawdza wiele ciuchów i nigdy nie znajduje czasu, żeby odwieszać je na miejsce.

Skąd my to znamy, prawda... No, oczywiście nie na tą skalę, bo pewnie w szafach większości z nas nie ma nawet ułamka tego, co zgromadziła w swojej garderobie Kendall.

NAJNOWSZE