Kendall Jenner, Gigi Hadid i Bella Hadid błyszczały na Victoria's Secret Fashion Show 2016, a także na oficjalnym after party po pokazie.
>>Aniołki Victoria's Secret na afterparty po pokazie w Paryżu! Kto wyglądał najlepiej? Sprawdźcie! <<
A co modelki robiły już po oficjalnej części imprezy pod hasłem Victoria's Secret Fashion Show 2016? JADŁY! I to na potęgę!
Bella Hadid wrzuciła na Snapchata filmiki i zdjęcia ze wspólnej kolacji modelek VS po pokazie. Posiłek odbył się w eleganckiej restauracji Ferdi w Paryżu i raczej nie kosztował mało... Zwłaszcza biorąc pod uwagę ilości jedzenia, jakie aniołki w siebie wrzuciły tego wieczoru!
Wygłodzone modelki zrobiły sobie "dzień dziecka" i pożarły wszystko to, czego przed pokazem nie wolno było im tknąć. Bella Hadid uwieczniła w filmikach, jak Kendall Jenner pakuje sobie do buzi burgera, a potem wcina makaron zapieczony z serem. W tle z kolei Gigi Hadid pije szota alkoholu.
"Kendall, jesteśmy tu z trzy minuty! Wszystko ok?" - mówi w pierwszym z filmików Bella Hadid, kiedy jej koleżanka jest już w połowie (!) burgera"
Domyślamy się, że w najbliższym czasie dziewczynom nie szykuje się żaden kolejny pokaz bielizny... ;)
Zobaczcie nagrania!

i

i

i