Kelly Rowland

i

Autor: Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Kelly Rowland była bankrutem! W czasach Destiny's Child wydała WSZYSTKO

2020-07-04 19:00

Życie wśród najbogatszych gwiazd świata wcale nie jest proste. Miliony dolarów na koncie i wrażenie, że można sobie pozwolić na wszystko, jest bardzo zgubne. Przekonała się o tym Kelly Rowland - gwiazda Destiny's Child przyznała, że w czasach największej sławy i największych pieniędzy otarła się o bankructwo.

My, zwyczajni ludzie :) możemy tylko zazdrościć największym gwiazdom świata sławy i - co za tym idzie - pieniędzmi. Celebryci mogą pozwolić sobie na zakupy i przyjemności, o jakich my tylko możemy pomarzyć. Ubrania od najlepszych projektantów, najbardziej luksusowe apartamenty i egzotyczne wakacje na zawołanie to dla nich normalność.

W pogoni za luksusem bardzo łatwo się jednak zatracić. Doskonale przekonała się o tym Kelly Rowland, która była na szczycie z zespołem Destiny's Child. Wokalistka szybko zakosztowała w życiu na najwyższym poziomie i wpadła w poważne problemy.

Zgadnij kim jestem

Pytanie 1 z 6
Mam wpływy w muzyce, teraz czas zwiększyć mój udział w branży odzieżowej. Będę projektował dla Gap-a! Kim jestem?

Kelly Rowland na granicy bankructwa

O swoich problemach finansowych u szczytu kariery Kelly Rowland opowiedziała w ostatnim wywiadzie. Gwiazda przyznała, że wydawała tak dużo na ekskluzywne ubrania, samochody i domy, że "prawie straciła wszystko".

Byłam bogatą-spłukaną. Nigdy nie zapomnę tej chwili... Zadzwoniłam do mojej najlepszej przyjaciółki i powiedziałam: "po prostu nie wiem, co robić".

- powiedziała.

Koleżanka poleciła jej, by zamiast wydawać na kolejne luksusy, Kelly Rowland przekazała darowiznę na rzecz kościoła. Choć odradzał jej to ówczesny dyrektor finansowy, gwiazda tak właśnie zrobiła. Dziś wierzy, że tamten gest pomógł jej wyjść z kłopotów.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Staircase photo shoot ? Post udostępniony przez Kelly Rowland (@kellyrowland)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Me & My Scuba Guy! ❤️ Post udostępniony przez Kelly Rowland (@kellyrowland)