Kelly Clarkson wygrała z Brandonem Blackstockiem! Po rozwodzie dzieci zostaną z nią

2020-12-01 21:15 es
Kelly Clarkson z mężem
Autor: Everett Collection/East News

Po sześciu latach małżeństwa Kelly Clarkson i Brandon Blackstoc się rozwodzą. W czerwcu wokalistka złożyła stosowne dokumenty. Chociaż początkowo para chciała wspólnie opiekować się dziećmi, później napięcia między nimi wzrosły.

Kelly Clarkson i Brandon Blackstoc byli małżeństwem przez sześć lat. W tym czasie para doczekała się dwójki dzieci: River (6 lat) i Remy (4 lata). W czerwcu 2020 wokalistka zdecydowała, że chce zakończyć ich związek i złożyła dokumenty rozwodowe.

Początkowo Kelly Clarkson i Brandon Blackstoc starali się o wspólną opiekę nad dziećmi. Jednak z czasem napięcia nimi wzrosły i stało się to niemożliwe.

Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11

Kelly Clarkson wygrywa opiekę nad dziećmi

38-letnia wokalistka i gospodyni talk-show planuje pozostać w Los Angeles ze swoimi dziećmi. Natomiast Brandon Blackstoc planuje mieszkać głównie w swoim domu w Montanie. To tam rodzina została poddana kwarantannie na początku tego roku.

Potencjalna przeprowadzka mogłaby źle wpłynąć na dzieci.

Sąd stwierdza, że ​​małoletnie dzieci nie są teraz i nie były mieszkańcami Montany i że ich stanem rodzinnym jest Kalifornia.

Powiedział w oświadczeniu sędzia.

Według dokumentów sądowych Kelly Clarkson będzie sprawować główną opiekę nad dziećmi. Natomiast Brandon Blackstoc może spotykać się z nimi w pierwszy, trzeci i piąty weekend każdego miesiąca.

Z nowych dokumentów sądowych uzyskanych przez ET wynika, że była para walczyła o podział opieki podczas rozwodu. Jednak „wzrósł poziom konfliktów między rodzicami” a to spowodowało, że „strony mają trudności ze współrodzicielstwem z powodu braku zaufania między nimi”.

Nici z przyjacielskiego rozstania?

NAJNOWSZE