Kelly Clarkson złożyła pozew o rozwód! Małżeństwo nie przetrwało izolacji?

2020-06-12 13:41 KP
Kelly Clarkson z mężem
Autor: Everett Collection/East News

Gdy świat zatrzymał się w obliczu pandemii koronawirusa, psychologowie przestrzegali, że wspólna izolacja może być dla wielu par bardzo trudna. Wiele wskazuje na to, że kwarantanna zaważyła na małżeństwie Kelly Clarkson. Wokalistka złożyła właśnie pozew o rozwód. Była żoną Brandona Blackstocka przez ostatnie siedem lat. Szczegóły na Hotplota.pl.

To przykra wiadomość dla fanów Kelly Clarkson. Po siedmiu latach małżeństwa wokalistka złożyła pozew o rozwód z Brandonem Blackstockiem. Para spędziła ostatnie osiem tygodni w Montanie, gdzie razem z dziećmi izolowała się w obawie przed pandemią koronawirusa. Wiele wskazuje na to, że kwarantanna i nieustanne przebywanie razem źle odbiły się na relacji małżonków.

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock pobrali się 20 października 2013 roku po roku randkowania. Od początku ich małżeństwa Brandon był również jej menedżerem. Para doczekała się dwójki dzieci - córki River Rose i syna Remingtona. Blockstock ma też z poprzedniego małżeństwa z Melissą Ashworth córkę Savannah i syna Setha.

Kelly Clarkson rozwodzi się

Jak dowiadujemy się z dokumentów opublikowanych przez The Blast, Kelly Clarkson złożyła pozew o rozwód 4 czerwca. Wiadomość o rozwodzie pojawiła się krótko po tym, jak małżonkowie wystawili na sprzedaż swoją posiadłość w Encino. Rozstanie para jest dla fanów tym bardziej zaskakujące, że wokalistka nagrywała podczas kwarantanny filmiki, na których zachwycała się życiem rodzinnym.

Makijaż w stylu aplikacji Instagram 2020
NAJNOWSZE