Kelly Clarkson i Brandon Blackstock

i

Autor: Invision/Invision/East News

Były mąż Kelly Clarkson triumfuje! Brandon Blackstock dostanie OGROMNE alimenty

2021-07-28 20:30

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock w tym roku zdecydowali się na rozwód po 7 latach małżeństwa. A skoro rozwód, to i podział majątku. No i tutaj wokalistka poniosła klęskę. Sąd zdecydował, że ma wypłacać ex mężowi gigantyczne alimenty. Dzięki wsparciu Kelly Clarkson Brandon Blackstock będzie mógł się w spokoju zająć prowadzeniem swojego rancho.

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock pobrali się w 2013 roku. W międzyczasie para doczekała się dwójki dzieci - River, 7 i Remington, 5. Jednak w ostatnim czasie ich miłość się skończyła. Nie wykluczone, że wspólna kwarantanna w czasie pandemii koronawirusa była gwoździem do trumny ich związku. Ponieważ rozstanie ogłosili niedługo później.

Początkowo wyglądało na to, że rozwiodą się w przyjaźni. Jednak gdy doszło do podziału opieki nad dziećmi i podziałem majątku Kelly Clarkson i Brandon Blackstock nie dogadywali się już tak dobrze...

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Brandon Blackstock dostanie od Kelly Clarkson gigantyczne alimenty

Według doniesień The Blast Brandon Blackstock może otwierać szampana. I to drogiego! Sąd zadecydował, że Kelly Clarkson jest zobowiązana do wypłacania mu alimentów. Dokumenty prawne ujawniły szczegóły dotyczące finansów wokalistki. Wynika z nich, że gwiazda zarabia 1 583 617 dolarów miesięcznie! Stąd niebotyczna wysokość alimentów.

Kelly Clarkson ma wypłacać byłemu mężowi 150 tysięcy dolarów miesięcznie! Brandon Blackstock będzie dostawał również kolejne 45 tysięcy jako alimenty na ich nieletnie dzieci.

Co więcej, to Kelly Clarkson pokryje koszty rozwodu byłemu mężowi. To znaczy, że to nie Brandon Blackstock zapłaci 1,25 miliona dolarów swoim adwokatom.

Z dokumentów sądowych dowiadujemy się, że Blackstock postanowił zmienić karierę. Zdecydował się porzucić show-biznes i zająć... hodowlą bydła. Dzięki alimentom od Kelly Clarkson będzie mógł zostać pełnoetatowym rancherem.

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Gdzie mieszka Britney Spears?

Zobacz też: