Keanu Reeves bierze ślub? Mówi się, że poślubi Alexandrę Grant przed świętami

2020-11-28 14:04 es
Keanu Reeves i Alexandra Grant
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Wygląda na to, że uwielbiamy przez wszystkich Keanu Reeves, zmieni stan cywilny! Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych mediów aktor szykuje się do ślubu. Podobno Keanu Reeves i Alexandra Grant zostaną małżeństwem jeszcze przed świętami...

Bez wątpienia Keanu Reeves jest wielką gwiazdą. A jednak mimo swojego statusu nie często pojawia się na pierwszych stronach gazet. Aktor bardzo chroni swoją prywatność. Jednak gdy już pojawia się w mediach, doniesienia zawsze są imponujące.

W 2019 roku pojawiła się wiadomość, że Keanu Reeves randkuje z artystką, która zajmuje się rysowaniem, malarstwem i ogólnie pojmowaną sztuką. Opinia publiczna myślała, że to świeża sprawa. Tymczasem Keanu Reeves i Alexandra Grant znają się od lat. Poznali się w 2011 roku, kiedy pracowali razem nad książką „Ode to Happiness”.

Teraz zagraniczne media donoszą, że ich znajomość przejdzie na zupełnie nowy poziom. Keanu Reeves i Alexandra Grant wezmą ślub w grudniu?

Lanberry, Sadowska, Zawiałow | ESKA XD- CDROOM #10

Keanu Reeves bierze ślub z Alexandrą Grant?

Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznej prasy, już niedługo usłyszymy ślubne dzwony. Podobno Keanu Reeves i Alexandra Grant planują weselę, jeszcze w tym roku! Mówi się, że para ma nadzieję zawiązać węzeł małżeński podczas eleganckiej i intymnej ceremonii w domu aktora w Hollywood Hills.

Na razie nie znamy żadnych szczegółów, ponieważ zarówno Keanu Reeves, jak i Alexandra Grant są bardzo skrytymi osobami.

To wszystko jest bardzo ciche. To nie byłby efektowny romans. Keanu i Alexandra chcieliby, aby ich dzień był świętem ich miłości, a nie wydarzeniem branżowym.

Zdradza osoba z bliskiego otoczenia pary w rozmowie z OK! Magazine.

Jeśli informatorzy magazynu są wiarygodni, to 7 grudnia Keanu Reeves i Alexandra Grant wezmą ślub!

NAJNOWSZE