Katy Perry pozuje na...sedesie! Tylko ona może wyglądać tak hot w toalecie

2021-04-06 22:03 es
Katy Perry
Autor: Instagram/Sipa USA/East News

Katy Perry jest jurorką w show American Idol. Praca na planie z pewnością jest wymagająca. Jednak nawet w natłoku obowiązków świeżo upieczona mama znalazł czas na doskonałe zdjęcia. Fotki wyszły świetne, chociaż zrobiono je w nietypowym miejscu. Katy Perry zapozowała na sedesie! Nawet wówczas wygląda hot...

Katy Perry ma na głowie mnóstwo obowiązków. Niedawno gwiazda urodziła swoje pierwsze dziecko. Ojcem Daisy jest wieloletni partner wokalistki, Orland Bloom. Aktor oświadczył się Katy Perry, jednak przez pandemie parze na razie nie udało się zorganizować wesela.

Dosłownie dwa dni po porodzie Katy Perry wypuściła swój szósty album - KP5. Jakby tego było mało, kilka tygodni później gwiazda wróciła na plan American Idol. Tam Katy Perry jest jurorką.

Teraz gwiazda żongluje między wszystkimi obowiązkami. A przy tym wciąż wygląda zjawiskowo. Nawet gdy pozuje w toalecie...

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Katy Perry pozuje na sedesie

Jest bardzo niewiele osób, które mogą wyglądać seksownie na sedesie. Katy Perry jest jedną z nich! Gwiazda ma dużo obowiązków, więc wykorzystuje każdą chwilę do maksimum. A skoro podczas wizyty w toalecie zauważyła dobre światło, nie można było tego nie wykorzystać, prawda? ;)

Na Instagramie gwiazdy pojawiły się zdjęcia z łazienkowej sesji zdjęciowej. Katy Perry pozowała na sedesie ubrana w czarną, skórzaną sukienkę z głębokim dekoltem.

Zamieniłam łazienkę american Idol w mój własny wybieg

Napisała gwiazda na Instagramie.

Zdaje się, że Katy Perry to urodzona celebrytka. Jeśli nawet z łazienki umie wyczarować takie zdjęcia...

NAJNOWSZE